Гурт «АССА» подарує Києву «Більше Світла»

Асса29 травня в арт-пабі «Бочка на Подолі» відбудеться концерт рок-гурту «АССА». В останню п'ятницю весни гурт представить у Києві першу сольну програму «Більше Світла».

Кожен виступ групи «АССА» – справжнє шоу, в якому дивним чином поєднуються ніжність і драйв, чуттєвість і відчайдушність, лірика і рок-мотиви. Пісні «АССИ» – це проникливі тексти в поєднанні з мелодійною музикою, ніжними звуками скрипки і яскравим вокалом фронтвумен групи Тетяни Власової. Одна за одною, вони немов захоплюють слухачів у своєрідне шаманське коло, дозволяючи їм і розслабитися, і насолодитися музикою, і подумати про важливе.

– Кожна пісня програми «Більше Світла» лаконічна і, в той же час, багатозначна. А всіх їх об'єднує одне – прагнення наповнити світ любов'ю, красою і яскравим світлом, – говорить вокалістка і автор пісень групи «АССА» Тетяна Власова.

Кілька пісень, які прозвучать на концерті, гурт виконає вперше. «АССА» обіцяє також безліч сюрпризів, без яких не обходиться жоден виступ групи. На гарний настрій вечора налаштує завзятий колектив «Мина карті».

Проводжаємо весну разом із гуртом «АССА» 29 травня в арт-пабі «Бочка на Подолі» (вул. Верхній Вал, 22). Початок о 19.30. Вхід: 50 грн.