«АССА»: пісні, які дарують світло

Тетяна і Дмитро Власові - чудове подружжя, серця яких випромінюють теплі почуття, народжені справжньою  любов’ю. А ще поруч з ними ніколи не сумно, бо там, де вони - завжди музика і пісня. Удвох від початку і створили гурт «АССА».

Експерементували з репертуаром, підбирали команду, активно брали участь в різноманітних мистецьких заходах... До того ж, Тетяна Власова, солістка гурту, писала музику і вірші, які сьогодні українці, та й не тільки, знають напам’ять. Особливо ті, які стосуються подій на Майдані.

І ось, 29 травня, у арт-пабі «Бочка на Подолі» відбувся перший сольний концерт рок-гурту «АССА».

Нові і улюблені всіма пісні звучали, як ніколи, потужно. Гітару, скрипку, барабани і неймовірно красивий голос фронтвумен групи Тетяни Власової глядачі супроводжували гучними оплесками.

- Це наша перша сольна програма, - ділилися засновники «АССИ». - Недарма назвали її «Більше світла», бо ж хочеться  поділитися теплом, світлом з усіма, хто відгукнувся на наші запрошення. 

Гарний настрій вечору додали також своїм виступом на початку концерту хлопці з колективу «Мина карті».

Молоді, завзяті, енергійні учасники «АССИ» - команда у якої попереду так багато перемог. Вже сьогодні у них достатньо прихильників, які ще довго після концерту не давали артистам залишити сцену. Автографи, пісні на біс, квіти, слова вдячності і багато-багато світла.

 

Тетяна Череп-Пероганич