9 жовтня в Києві - сольний концерт гурту «АССА

image001

9 жовтня в арт-пабі «Бочка на Подолі» відбудеться концерт групи «АССА» – яскравого представника нової генерації української рок-музики. Гурт представить оновлену сольну програму і традиційно обіцяє гостям концерту безліч сюрпризів.

«Поки ми звучимо – буде кому мріяти», – цим рядком «АССА» починає свої концерти, миттєво налаштовуючи гостей на ліричний лад. У мелодійність кожної пісні групи вриваються то ніжні звуки скрипки, то справжній рок-драйв. Осіння меланхолія тут переплітається зі справжньою жагою до життя, а передбачити, якою буде наступна хвилина концерту, неможливо. Глядачам залишається просто розслабитися і насолоджуватися надихаючою музикою і неймовірно проникливими текстами пісень.

– Осінь – найкращий час для того, щоб мріяти, любити і дихати на повну силу, – каже вокалістка і автор пісень гурту «АССА» Тетяна Власова. – Багато наших пісень створені саме в цей період – на концерті ви точно це відчуєте. Так вийшло, що в цьому році осінь прийшла до нас трохи пізніше. Наш концерт – чудова можливість зустріти її по-справжньому!

На концерті прозвучать вже знайомі шанувальникам групи пісні, а також абсолютно нові композиції. Традиційно не обійдеться без сюрпризів, якими «АССА» завжди радує публіку на своїх виступах. Партнер концерту – мережа музичних магазинів «Музикант».

Зустрічаємо осінь разом із групою «АССА» – 9 жовтня в арт-пабі «Бочка на Подолі» (вул. Верхній Вал, 22). Початок о 19.30. Вхід: 50 грн.

facebook.com/GROUPASSA