Діти шанують українську мову

Світлина: Місто Львів, центр, україномовна школа №6 з російською мовою викладання, 6-й клас. Школа була відкрита в 1939 году в будівлі жіночої гімназії імені Софії Стшалковської. У ній всього 300 учнів, 26 вчителів, причому з них 35% - зі стажем роботи понад 20 років. Учительці української мови і літератури, на уроці якої відбувалася зустріч із шестикласниками, 78 років. Худенька, жвава, охоче розповідала про видатних особистостей, що приходили в школу, про підбірку книжок у своєму кабінеті... Так здорово, коли на зустрічі у дітей є відчуття захопленості книжками, подіями, людьми, коли бачу переосмислення вже на самій зустрічі, коли запитання - несподівані, а відвертість відповідей породжує більшу зацікавленість. У цій школі я вперше, і мені приємно, що діти просять про подальші зустрічі, що українська мова їм стає ближчою, ріднішою. Принаймі, хочеться в це вірити.Любов Відута надіслала коротенький, але такий щирий опис однієї із недавніх зустрічей із школярами, приурочених до Книжкового фестивалю, що має відбутися в травні у місті Львові.

«Місто Львів, центр, україномовна школа №6 з російською мовою викладання 6-й клас. Школа була відкрита в 1939 в будівлі жіночої гімназії імені Софії Стшалковської. У ній всього 300 учнів, 26 вчителів, причому з них 35% - зі стажем роботи понад 20 років.

Учительці української мови і літератури, на уроці якої відбувалася зустріч із шестикласниками, 78 років. Худенька, жвава, охоче розповідала про видатних особистостей, що приходили в школу, про підбірку книжок у своєму кабінеті...

Так здорово, коли на зустрічі у дітей є відчуття захопленості книжками, подіями, людьми, коли бачу переосмислення вже на самій зустрічі, коли запитання - несподівані, а відвертість відповідей породжує більшу зацікавленість.

У цій школі я вперше, і мені приємно, що діти просять про подальші зустрічі, що українська мова їм стає ближчою, ріднішою. Принаймі, хочеться в це вірити».