Слава Світова — біографія

Скільки себе пам’ятає, Слава Світова постійно займалася пошуками свого Я в цьому великому й незвіданому світі. Її щасливе дитинство не знало, що таке дитсадок, зате чудово пізнало глибину калюж після дощу, заборонений смак сусідських яблук і свободу. Тоді як інші діти мріяли стати вчителями, медсестрами, зрештою, космонавтами, Слава – експериментувала. Вивчала тілобудову піддослідних жаб, пекла пляцки з піску, фарбувала лялькам волосся і читала.

Школа пройшла для дівчини під гаслом «хорошистка», а після дев’ятого класу Доля й наполегливість мами закинули її в педагогічний коледж імені славного Тараса Григоровича Шевченка, де Слава здобула колосальний багаж знань з фонетики та граматики англійської мови, на тлі нерозділеного кохання почала писати вірші й народилася вдруге після турбулентної зустрічі з таємничим барабашкою.

Після двох років навчання у коледжі, Слава пішла далі. Вступати до маленького, камерного, але дуже симпатичного університету, який не лише прихистив дівчину в своїх світлих стінах на шість з хвостиком років, але й повідкривав у ній усі можливі таланти, які, донедавна, спали глибоким сном і горя не знали. Навчалась і працювала там в поті чола, як трудівниця невтомна бджола, аж доки не забракло повітря й не стало тісно. Захотілося більше простору для творчості, особистого життя й кар’єрних варіацій.

Як результат, відчайдушна Слава спакувала валізи, прихопила з собою свій червоний диплом Магістра іноземної філології, туфлі на високих підборах, улюблені книги й подалася в столицю. Розширювати горизонти. Де й живе до цього часу.

Панічно боїться джмелів та індиків. Не любить чистити апельсини. Мріє про затишний будинок з величезною кухнею в стилі «Provence». Прихильниця творчості Тома Тиквера, Тіма Бартона і Тома Роббінса. Мріє стати великою письменницею. Обожнює запах книг, кави з молоком та моря. Любить писати листи. Любить життя. Невтомна авантюристка та невиправна оптимістка. Шукає пригод, придумує цікаві проекти, розширює коло своїх знайомств, займається самовдосконаленням.

Заміжня, щаслива, закохана. Авторка книжки «Жменька слів для доброго настрою», ідейна натхненниця проекту «Каралєвна», Першого українодівочого сайту гарного настрою (www.karalevna.com.ua).  Зараз Слава Світова виховує маленьку сонячну донечку, працює над рукописом трьох книг та проектом «Каралєвна». І, здається, потроху починає себе знаходити…

 

Посилання на рецензії та статті про презентацію книжки: