Створення комп'ютерних програм — також творчість!

Нещодавно до переліку найбільш інноваційних шкіл і педагогів світу, який щорічно складається в рамках програми Microsoft, увійшли дві українські школи і дев'ять вчителів. Ми прагнемо, щоб таких інноваційних шкіл, які використовують сучасні технології; таких прогресивних вчителів, а головне – талановитих та перспективних учнів ставало більше. Адже сьогоднішні учні – це завтрашні лідери країни. І для їхнього розвитку потрібні навички, яких більшість шкіл сьогодні не дають, - це розвиток так званих цифрових навичок, знання комп’ютера, вміння створювати найпростіші комп’ютерні програми.

Саме тому ми закликаємо Вас приєднатися до всесвітнього проекту Година коду (Hour of Code), який проходитиме у всьому світі впродовж Всесвітнього тижня інформатики з 8 по 14 грудня, в тому числі й в Україні.

Що таке кодування?

Кодування — це створення послідовності команд (програмного коду), який виконує комп'ютер.

Що таке Година коду?

Це освітній проект, створений для демонстрації того, що кожен може навчитися основам кодування, незалежно від віку, соціального стану чи знань. Метою кампанії є залучення десятків мільйонів учнів по всьому світу до занять з програмування. В 2013 році справді вражаюча кількість учнів (15 мільйонів) з більш ніж 180 країн світу долучилися до цього освітнього проекту. Цього року ми сподіваємось залучити близько 100 мільйонів учасників!

Як ви можете підтримати проект?

  • Підтримати словом. Розповісти про цю подію на ваших сторінках у соцмережах, застосовуючи хештег #hourofcode. Це допоможе розказати більшій кількості людей про ініціативу, і дасть можливість більшій кількості українських школярів спробувати себе в кодуванні. Офіційна сторінка ініціативи, на яку можна посилатися, - hourofcode.com.
  • Підтримати ділом. Покажіть приклад: спробуйте кодувати самі, зайшовши на сайт  hourofcode.com, та покажіть іншим, як це просто. Ви можете ініціювати урок у школі, яку відвідує ваша дитина. Якщо вам потрібна допомога – ініціативна група проведе для вас необхідний тренінг.

Навіщо кодувати?

Таку навичку як вміння кодувати у світі вже ставлять на один рівень із базовими навичками людини – вміннями говорити, читати та писати. Вміння оперувати такими даними розвиває аналітичне, нестандартне мислення, новаторський підхід, креативність, лідерські якості. Кодувати може кожен, у будь-якому віці, з будь-яким багажем знань. Однак розвиток саме молоді – це вклад у майбутнє країни і її конкурентоздатність у світі.

Ми переконані, що Україна має величезний інноваційний потенціал і прагнемо показати світу, що українці здатні створювати нові технології, а не тільки користуватися ними.

Будемо надзвичайно вдячні за вашу підтримку.

З повагою,

Ініціативна група проекту Година коду

Контактна інформація:

Марія Гордієнко, менеджер проекту, PR-агентство Newsfront

Тел.: +380 96 8177125

E-mail: m.gordienko@newsfront.com.ua