Університет «Україна» запрошує на прес-конференцію

Університет «Україна» запрошує на прес-конференцію з нагоди відкриття у цьому вищому навчальному закладі міжнародної програми підготовки магістра професійної комунікації спільно з Суспільною Академією Наук (Spoleczna Akademia Nauk - SAN) та Кларк Університетом (Clark University).

Локація: зал засідань Вченої ради (ауд. 301), корп. 1, Університет «Україна», вул. Львівська, 23, Київ.

Дата: 14 квітня 2016 року (четвер), з 12.00 до 13.45 год.

Учасники прес-конференції:

  1. Таланчук Петро Михайлович, президент Університету «Україна», доктор технічних наук, професор, академік.
  2. Войтек Сломка (Dr. Wojciech Słomka), радник ректора, Суспільна Академія Наук (Польща).
  3. Лукаш Присінский (Dr. Łukasz Prysiński), директор програми MBA Кларк університету (Польща).

Запрошені гості:

  1. Літвін Генрик, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні
  2. Смірнова Мирослава Михайлівна, голова Києво-Святошинської районної адміністрації
  3. Кличко Віталій Володимирович, голова КМДА
  4. Квіт Сергій Миронович, Міністр освіти і науки України
  5. Кремень Василь Григорович, президент Академії педагогічних наук
  6. Каретко Володимир Олександрович, голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Модератор: директор Навчально-наукового інституту відкритої освіти Університету «Україна» Майборода Олена Вікторівна.

Довідки за телефоном: (067)-656-48-94; (067)-235-24-00 (Майборода Олена Вікторівна);

Акредитація журналістів за телефоном: (067)-547-34-72 (Головченко Ніна Іванівна).

Довідка.

Університет «Україна» засновано 1998 року з ініціативи провідних учених і педагогів України відповідно до стратегії поєднання освіти, науково-дослідної діяльності і виробництва.

Очолював цю групу незмінний лідер університету Петро Таланчук, перший міністр освіти незалежної України, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, дійсний член Академії педагогічних наук України, ініціатор створення і президент Академії інженерних наук України, член чотирьох міжнародних академій, автор 50 запатентованих винаходів та понад 350 друкованих праць.

Університет «Україна» унікальне явище в історії незалежної України. Це єдиний університет, що розбудував нові навчальні корпуси без залучення державних коштів; де створено безбар′єрний простір для навчання студентів, у тому числі і студентів з інвалідністю різних нозологій: поняття «інтеграція», «супровід», «інклюзія» втілюються тут не на словах, а в реальних справах; де вищу освіту здобули понад 9 тисяч випускників з інвалідністю; що є недержавним, але безприбутковим, у нього немає дивідендів: усі зароблені кошти вкладаються у розвиток матеріально-технічної бази.

Це університет, де навчається 16 000 студентів, у тому числі 769 осіб з інвалідністю: за кількістю студентів Університет «Україна» входить до «п′ятірки» вітчизняних ВНЗ, де навчається найбільше молоді; котрий було відзначено за найліпшу організацію науково-дослідної роботи серед недержавних ВНЗ; котрий продукує інноваційні підходи до організації освітньої діяльності: тут запроваджено інтернет підтримку навчального процесу; програму подвійних дипломів спільно з європейськими ВНЗ; навчання за ваучерами для студентів середнього віку; перехресний вступ чи навчання за двома спеціальностями на пільгових умовах для тих, хто хоче здобувати дві спеціальності одночасно; навчання іноземних студентів тощо; де панує справжня демократія: студентське самоврядування є партнером адміністрації та професорсько-викладацького складу в організації всіх видів діяльності університету; де дбають про патріотичну, інтелектуальну, толерантну, творчу − гармонійну особистість студента з активною громадською позицією; котрий постійно розвивається: відшкодувавши інвесторам більше 100 млн грн. за будівництво 3-х восьмиповерхових корпусів, Університет «Україна» планує ландшафтний дизайн 1 га прилеглої паркової зони, будівництво безбар’єрного гуртожитку і нового 25-поверхового навчального корпусу; де піклуються про студентів і викладачів: у базовій структурі, в Києві, працює медико-реабілітаційний центр; на базі відпочинку в Закарпатті на пільгових умовах відпочивають і студенти, і викладачі; щороку всі працівники мають додаткові різдвяні та великодні канікули; заробітну платню працівників університету тільки 2015 року збільшено на 32%; серед студентів і випускників Університету «Україна»: Герої Небесної Сотні Сергій Байдовський і Василь Мойсей, члени НСПУ і НСЖУ Геннадій Горовий і Оксана Радушинска, переможниця спортивних змагань з танців на візках, громадська діячка і політик Олена Чинка, чемпіонка світу з карате на візках Уляна Смирнова-Пчолкіна, волонтер у зоні АТО Олександр Петров, «срібна леді Паралімпіад» Юлія Батенкова-Бауман, призер міжнародних турнірів з греко-римської боротьби Євген М’який та інші.

04071, м. Київ, вул. Львівська, 23

тел. (044) 409-27-65; т/ф (044) 422-50-19

http://www.vmurol.com.ua

office@vmurol.com.ua

Суспільна Академія Наук (Spoleczna Akademia Nauk − SAN) – навчальний заклад, що посідає другу позицію у загальнопольському рейтингу приватних вищих навчальних закладів. Рік заснування – 1994. Університет вважається еталоном польської освіти, що позитивно впливає на майбутнє працевлаштування. SAN налічує більше 500 викладачів, серед яких багато відомих не лише в польських наукових колах, але й за кордоном. Кількість студентів − 15 000.

Нагороди та номінації: Найвища оцінка «Національної акредитаційної комісії Республіки Польща»; SAN − Найбільш популярний серед недержавних вищих навчальних закладів Польщі 2013 року (Міністерство освіти Республіки Польща); Перша позиція у рейтингу ВНЗ "Perspektywy" і "Rzeczpospolita" 2013 року.

Кларк Університет (Clark University) засновано 1887 року, він є одним із найстаріших університетів і науково-дослідницьких центрів у США.

За період свого існування Clark University вніс великий вклад у розвиток географічний наук. Професорсько-викладацький склад університету має найбільшу кількість нагород і титулів у цій сфері, ніж будь-який інший навчальний заклад в світі. У числі викладачів університету були такі відомі особи, як А.А. Майкельсон – перший лауреат Нобелівської пермії, Джордж Перкінс, Роберт Годдард – батько космічної ери і винахідник космічного палива. Clark University, спільно з Гарвардським і Йельським університетами, був організатором Асоціації вищих навчальних закладів США – «Асоціації американських Університетів» (Association of American Universities). Зараз до цієї організації входять провідні науково-дослідницькі університети, що здійснюють підтримку національної системи академічних досліджень і освіти Америки. Нині це 59 університетів США і два університети Канади.

Clark University в Польщі. Із 2004 року на території Республіки Польща Clark University активно пропонує англомовні програми з отриманням по завершенню навчання американського диплома Master (магістр), а також програми післядипломної освіти МВА. Спільна програма університетів Польщі є зразком польсько-американського співробітництва в академічній і студентській сферах за обміном науковим досвідом і знаннями. Із 2007 року у Варшаві під патронатом університету Clark University проходить щорічна Міжнародна конференція на тему «Міжкультурне управління», що користується великою популярністю в середовищі науковців, котрі опікуються питаннями управління, організаційною культурою, міжнародними комунікаціями та адмініструванням.