У його творчому пуделку багато всілякого добра. А тепер – ще й відзнака

vistovskiyВажко визначитись, чого більше у цій людині – журналістики чи поезії? Олег Вістовський,  уродженець села Іване-Золоте, Заліщицького району, поєднує в собі багато талантів:  працює у поетичному жанрі, творить публіцистичні полотна, пробує себе на перекладацькій ниві, і то досить успішно. У його творчому пуделку багато всілякого добра: співпраця в альманахах «Вітрила», «Подільська толока», журналах «Літературний Тернопіль», «Золота Пектораль», «Бористен», газетах «Молода гвардія», «Вільне життя плюс», «Літературна Україна», «Ровесник», «Свобода» (Тернопіль), «Молодий Буковинець» (Чернівці), «Колос» (Заліщики).  Поетична збірка «У стремені Дністра», книга «З людьми і для людей» (співавтор), редагував видання КУНу «За променем сонця». А ще – крайова літературно-мистецька премія імені Петра Ковальчука у номінації «Літературна та публіцистична творчість», лауреат цьогорічного Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича.

vistovskiy1Щомісяця, незалежно від пори року та погоди, Олег Вістовський їде до Тернополя, де на нього чекають друзі у літературному об’єднанні при ТОО НСПУ.  Це святе. Адже для будь-якого поета дуже важливо спілкуватися з колегами по перу, обмінюватися творчою інформацією, чути не лише підтримку на свою адресу, а й критичні зауваження. Бо тільки так шліфується і гартується особисте творче горнило.  Поетичне слово пана Олега вишукано-гармонійне, наповнене сонцем, Дністром. Серце його ліричного героя натхненне любов’ю до рідного краю,  до коханої. І Вістовському нічого не залишається, як продовжувати високо тримати поетичну планку, адже на Заліщицькій землі  працювали і творили  відомі особистості: письменник Осип Маковей, композитор і поет Михайло Гайворонський, журналіст і письменник Петро Ковальчук, Євген Безкоровайний, поет-шестидесятник Микола Горбаль, письменники Володимир Барна, Марія Куземко (Київ).

У районному клубі творчої молоді ділиться поетичним досвідом з поетами-початківцями. Маючи першу освіту – медичну, лікує… словом. Приємною несподіванкою у переддень вересня для поета стало вручення йому ювілейної грамоти з рук літкерівника і наставника, письменника Зеновія Кіпибіди.

Валентина Семеняк,

http://tenews.te.ua