Фестивалі

Другий фестиваль цифрового мистецтва Novembre Numérique завершився в Києві

Цифровий Собор Паризької Богоматері та інші віртуальні світи показали у Києві на французько-українському фестивалі цифрового мистецтва Novembre Numérique

Фестиваль Novembre Numérique (Цифровий Листопад) — це серія фестивалів цифрового мистецтва, котрі Французький інститут проводить у всьому світі. В Україні цей фестиваль організовує Французький інститут в Україні за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

12-14 листопада 2021 року в Києві у Довженко-Центрі вдруге пройшов Novembre Numérique en Ukraine — французько-український фестиваль цифрового мистецтва та віртуальної реальності.

У Львові відбудеться фестиваль «Пісні часу війни»

14 жовтня о 13:00 у Львові на Проспекті Свободи, поруч з пам’ятником Тарасу Шевченку, відбудеться фестиваль «Пісні часу війни». Метою фестивалю є патріотичне виховання молоді та підтримка військовослужбовців для відновлення особистого і соціального статусу, поширення української пісні та книги.

Співатимуть: Софія Федина, Ігор Ільницький(Харків) , Антон Крук(Рівне) , Максим Трубніков гурт "Друже Музико" (Одеса) , Юлія Майборода "Бандерівна" (Київ) , СвітланаКасьяненко (Київ) , Ярослав Музика, Олег Бандера-Мацишин, Оксана Чухліб, Наталя Крісман, Роман Івасів, Олександр Шевченко, Захар Бойко, Владислав Корнєєв, Олександр Рожко, Роман Ковальчук, Анжела Ярмолюк(Джанкой) , Михайло Бойко гурт" Колір Ночі" (Київ) , Іван Андріїв(Мукачево) Неля Романовська гурт "5й Океан(Івано Франківськ).

Вперше у Рівному до 30-річчя Незалежності України відбудеться унікальний фестиваль всеукраїнського масштабу

 

14-15 серпня 2021 року вперше за часи незалежності у Рівному відбудеться Фестиваль сучасної української авторської пісні та співаної поезії «СЛОВОСПІВ».

Фестиваль приурочений святкуванню цього року 30-річчя Незалежності України та є унікальним в межах всієї України.

Формат саме цього фестивалю покликаний переламати усталені погляди щодо відсутності в Україні якісної української авторської пісні, вивести українське поетичне слово на зовні та показати справжніх українських творців.

До складу журі фестивалю увійшли такі імениті автори-виконавці, як Олександр Смик, Едуард Драч, Наталка Криничанка, Дмитро Лінартович та Микола Тимчак.

Цьогорічному фестивалю МАЛіЖ-2020 бути!

Якщо завадить анитикороновірусний карантин ХVII Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузіря-2020» відбудеться в онлайн.

Про це йдеться у Постанові №7 від 16 квітня ректора МАЛіЖ Василя Тарчинця, яка опублікована в офісі МАЛіЖ на сторінці накази, постанови розпорядження.

У офіційному документі наголошується, що відповідно до Статуту МАЛіЖ, Положенню про Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір'я – 2020» змінено закличне тематичне гасло цьогорічного фестивалю: «Почуйте нас! Діти світу за мир!». За умов скасування карантину на території України, фестиваль відбуватиметься 1-6 липня у смт. Міжгір'я.

Ректор МАЛіЖ звертаючись у письмовій формі до керівників відділень-філій і осередків МАЛіЖ просить забезпечити участь у фестивалі дітей із числа маліжан.

Справжня Україна: у Києві відбувся третій фестиваль «Віртуози фолку»

Ніна Головченко

17 листопада в центрі містарозкошував третій Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку».

Від 10-ї ранку на Хрещатикутривав марафон української пісні.2019 року до участі у фестивалі зголосилося 120 колективів. Після відбіркового етапу (шляхом прослуховування аудіо та відеозаписів) на виступ «наживо» в концертній залі Українського дому в Києві було запрошено 28 учасників. Фахове журі до 15-ї год прослуховувало автентичних виконавців (гурти і солістів), сольне інструментальне виконання, академічне ансамблеве музикування, троїстих музик, етно-джаз, фанк-фолк, фолк-рок та ін.

Після виступу перед експертами конкурсанти, спільно з почесними гостями заходу(Георгій Матвіїв та біт-боксер; «Бовсунівські Бабусі», с. Бовсуни, Житомирська обл.;Фольклорний гурт «Дивина», Донецька обл.; гурт  креативного  фолку «Релікт», Житомирська обл.та ін.), мали змогу подарувати своє мистецтво глядачам у холі Міжнародного конгрес-центру «Український дім». А зібралися цього дня на свято автентики небайдужі до українського народного мистецтва люди: художники, журналісти, науковці, артисти, працівники закладів культурита ін. ―палкі шанувальники українського музичного коду.

Анонс ІІІ Київ-етно-мюзік-фесту «Віртуози фолку»

17 листопада • 10:00 — 22:00 • «Український дім» • Київ, вул.Хрещатик, 2
 
Цієї неділі, 17 листопада в Українському домі пройде ІІІ Київ-етно-мюзик-фест "Віртуози фолку" - фестиваль, де на сцені поєднується народна музика з найсучаснішими стилями та експериментами.
 
Гостями цьогорічного фестивалю стануть Ілларія, Ніна Матвієнко, Олена Кулик та ансамбль «ДНІПРО», гурти The Doox, супер проект від Олеся Журавчака & Нікіти Рубченка & Ars Nova,  GG ГуляйГород, Кралиця & Folky Funky, Георгій Матвіїв та ансамблева група НАОНІ, Кирило Стеценко, Іван Ткаленко, відкриття миулого року гурт Zgarda, і багато-багато інших виконавців.
 
Щиро будемо раді бачити вас на нашому святі!

Tеатр Франка здобув головні нагороди на фестивалі у Китаї

Днями на VIII Міжнародній Театральній Премії Академії (Акт Авард) у м. Циндао (Китай), на території Центральної Академії Драми, відбулася церемонія нагородження лауреатів премії. Вистава Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка “Коріолан” В. Шекспіра у постановці головного режисера театру Дмитра Богомазова перемогла у номінаціях:

“Краща вистава” – режисера Дмитра Богомазова

“Краща головна роль” – актора Дмитра Рибалевського

“Краща роль другого плану” – актора Олексія Богдановича

“Кращий дебют” – актора Олександра Рудинського.

Театр Франка бере участь в Театральнії Премії Академії вже втретє.

Мистецький фестиваль родинних читань «Словограй» відбудеться на Чернігівщині

23 жовтня 2019 року о 14.00 у Ніжині (Ніжинська центральна міська бібліотека, 3-й поверх, Площа М. Заньковецької, 8) відбудуться Літературні родинні читання «Словограй», у яких візьмуть участь родини із 14-ти районів Чернігівщини.

Найкращим способом привчити дітей читати – це влаштовувати сімейні сторітайми. Ритуал story times — спільне заняття дітей та батьків, яке формує повагу до слова і книги.

Мета відродження традицій родинних читань на Чернігівщині, пропаганда культурно-моральних цінностей через слово, культ книги залучення батьків та дітей до сторітайму.                        

Завдання проекту:

Стартував фестиваль "На Київських пагорбах"

Вчора, 12 грудня, у приміщенні Національної спілки письменників України стартував фестиваль урбаністичної поезії «На київських пагорбах» .

Відбулось урочисте відкриття фестивалю: керівники НСПУ та відомі письменники у своїх виступах поділилися думками з приводу сучасної урбаністичної поезії, зачитали власні вірші.

Також було презентовано буклет з поезіями про Київ. Упорядник  – письменник, науковець Олександр Гордон.

18 листопада в Українському Домі відбудеться II Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку»

18 листопада 2018 • 10:00–22:00 • ДП «Український Дім» • м.Київ, вул.Хрещатик, 2

Організатор Фестивалю — Київський академічний ансамбль української музики «ДНІПРО», за підтримки Департаменту культури КМДА та Українського культурного фонду. Автор проекту, генеральний директор Київ-етно-мюзік-фесту "Віртуози фолку» — народна артистка України Олена Кулик.

Унікальність проекту полягає в тому, що маючи гасло «від троїстої музики - до фолк-року», він поєднує у своїй мистецькій програмі на одній сцені представників різних музичних стилів, які у своїй творчості звертаються до скарбів української народної музики, створює широкий майданчик для спілкування, відкриває широкій публіці нові імена виконавців, колективів, композиторів, що працюють в цьому жанрі.

«Карпатський Пегас» у Нагуєвичах

25-26 серпня 2018 року у рідному селі Івана Франка Нагуєвичах відбувся IV Всеукраїнський поетичний фестиваль «Карпатський Пегас» та вручення Премії Ордену Карпатських Лицарів. Дійство проходило на території парку та музею генія української нації за сприяння Національної спілки письменників України, Дрогобицької районної ради, Дрогобицької районної державної адміністрації, літературної агенції «Зілля», музею-садиби Івана Франка, громади села.

У неділю, 26-го серпня, поетичний фестиваль органічно влився у організований директором музею Богданом Лазоракометнофест, на головній сцені якого поруч із музикантами та фольклорними колективами виступали члени журі та переможці однієї з найпрестижніших поетичних премій України. Серед членів журі фестивалю – два лауреати Шевченківської премії, а саме Анатолій Кичинський (Херсон) та Петро Мідянка (Закарпаття).

8-9 вересня 2018 року в Києві уже вчетверте відбудеться популярний фестиваль «Голосіївська Криївка» (прес-анонс)

Організаторами фестивалю є ГО «Сокіл» та ВОУ «Яворина» за підтримки КМДА.

Щоразу «Голосіївська криївка» збирає тисячі відвідувачів із різних куточків України, а також найкращих лекторів і музичних виконавців.Цьогоріч гостями «Голосіївської криївки» будуть MadHeads UA, Yurcash / Юркеш, StaryOlsa, Сокира Перуна, KHORS, Borshch, лідер гурту «Широкий Лан» Святослав Бойко, I MissMyDeath, FRAM та КОЛІР НОЧІ. Спеціальний гість фестивалю – найсильніша людина світуВасиль Вірастюк із показовою програмою від Федерації стронгмену України.

Об'єднати вміст