Авторський ляльковий театр притч «Mammals»

У Києві є театр, в якому грають притчі. Це Авторський ляльковий театр притч «Mammals», який було створено у 2011 році. Цей молодий театр дивує незвичайністю своїх ляльок у зріст людини і з рухливими очима, складними конструкціями костюму,  які втілюють на сцені філософські притчі про близькі кожному переживання і цінності.

Оживлюють ляльок актори. Як не дивно, акторами цього театру є жінки. Але це зовсім не політика театру, просто так сталося. Дві сестри, Ольга і Юлія Зозулі та Христина Долинська (актриса і помічник режисера). Дівчата познайомилися на курсах акторського мистецтва в київському театрі-студії «МІСТ», які закінчили у 2009 році. Натомість режисер — чоловік. Це відомий художник-скульптор Євген Дерев’янко, який перейнявся ідеєю створення лялькового театру і після року підготовки, у 2011 році побачила світ перша лялькова вистава. Він не тільки створив ляльок, придумав їм унікальну конструкцію,  але і сам виконує музичний супровід спектаклю на гітарі.  До, речі, щоб у виставі звучала жива музика, режисер сам навчився грати на гітарі, хоча ніколи до цього не займався музикою.

Ляльки говорять мовою тіла і жестів, що родом з пластичної драми. Кожна притча супроводжується мораллю, аби наштовхнути глядача на роздуми, а в притчах ми чуємо вірші, які доповнюють дійство. І хоча у виставі немає діалогів, глядач, і маленький, і дорослий, все розуміє без слів. Текст, який читають актори, а також вірші належать одній з акторок театру Ользі Зозулі, поетесі і перекладачу.

На виставах цього театру ніби потрапляєш у інший світ, зупиняєшся на мить у нестримному потоці, можливо, щоб подивитися на своє життя збоку.
Цікаво буде подивитися вистави у затишному приміщенні-казці театру, що ніби заховане від гамірного міста, але яке радо розкриває свої обійми глядачеві. Ще однією несподіванкою для глядача буде дізнатися, що вартість квитка в театрі він може визначити сам, поклавши її у мішок веселого монаха-хотея після вистави.

11 жовтня 2014 театр «Mammals» втретє виступав на малій сцені Палацу «Україна», що в Києві, зі своєю великою ляльковою виставою «Два світи», і вже вкотре зустрічає на своїй виставі вдячного глядача.

Наразі театр готує нову виставу з новими притчами, щоб, сподіваємося, дуже скоро порадувати глядачів новинкою.

Театр Mammals
Театр «Mammals»

Акторки театру Mammals
Акторки театру

Притча_Пташка_вистава_Два св_ти_
Притча «Пташка» з вистави «Два світи»

Вистава _Незважаючи н_ на що_ (2)
Вистава «Незважаючи ні на що» 

Вистава _Незважаючи н_ на що_
Вистава «Незважаючи ні на що»

Вистава _Два св_ти_
Вистава «Два світи»

В театр_
В театр…

Сайт театру: http://www.mammals-theatre.kiev.ua/