Відгуки про портал

2020

Люблю цей портал, відкриваю собі не одне ім’я там. Приємно бути в товаристві «Жінок-українок». І не втомлююся дякувати родині активних українців — чудовим Пероганичам, що в числі Атлантів, які тримають «культурне небо», наповнюючи, зокрема, цей портал. 

Тата Рівна (Тетяна Сладковська), 28 травня 2020

«Дякую щиро упорядникам порталу "Жінка-Українка"»!

Олена Швець-Васіна, 13 квітня  2020

2018

«Щиро дякую за Вашу неоціненну працю. Радий бути у колі Ваших друзів!»

Олександр Завальський, 27 листопада 2018

«Спасибі вам, творчі і щирі люди!!! Подарували гарний настрій і наснагу!»

Інна Гончар, 17 вересня 2017

«Дякую Юрію Пероганичу та Тетяні Череп-Пероганич за довіру й радість бути частиною великого й потрібного проекту. Натхнення й добра вам, світла й радості буття! Все буде Україна!))))».

Ольга Романишин, 3 вересня 2018

2017

«Cправи, якими ви займаєтесь удвох з дружиною, дуже важливі для суспільства. Я зачарований».

Петро Калита, 10 грудня 2017

«Ще раз хочу висловити величезну подяку Тетяні і Юрію, які в моїх перших кроках в новому для мене творчому починанні, коли мені вже було 64 роки і я навіть не чекала, що стану дизайнером…, побачили перспективу!!!!! … І поняття не мала, чи комусь може сподобатись те, що я роблю… Дякую Божому проведінню, яке веде нас і чудовій родині Пероганичів, як і всім , хто потім сказав мені теплі слова!!!»

Вікторія Галамага, 14 вересня 2017

«Ви робите щось що вартісніше за гроші, Ви допомагаєте людям повірити у себе. Бо інколи хтось з сарказмом кине тобі: "Що тобі з того віршування?.. За нього ж не платять". А зустрінешся з Вами обома чи зайдеш на Ваш портал і... ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ! Люблю Вас ДУЖЕ!!!»

Любов Печінка (Патара Бачія), 14 вересня 2017

«Дякую вам дуже за вашу кропітку працю. Ви робите дуже важливу справу, і це прекрасно».

Юлія Баткіліна, 11 серпня 2017

«Давно цікавлюсь сайтом „Жінка–УКРАЇНКА“. Знайомлюсь з авторами, літературними новинками. … Щиро вам дякую! Удачі вам в усьому, будьте здоровими й щасливими».

Валентина Михайленко, 25 липня 2017

«Дякую Вам, шановні пане Юрію і пані Тетяно, за Вашу вагому дослідницьку працю на ниві української культури».

Галина Швидків, 23 червня, 2017

«Чудовий портал! І дуже потрібний!»

Олена О'Лір, 1 квітня 2017

2016

«Дуже вдячні Вам, п. Юрію та п. Тетяно! Робите велику добру справу! Успіхів Вашому порталу! Із задоволенням читаємо Ваші дописи».

Алла Бінцаровська, 6 листопада 2016

«Спасибі за вашу працю, що ви вкладаєте в проект. Насправді, це безцінно!»

Марія Косян, 14 вересня 2016

«Добре, що Ви пишите про виставки. Тому, що для автора, дуже важливо, щоб праці були помічені, бути почутим. Ви займаєтесь дуже важливою справою. Ви щирі люди і Ваша праця, додає впевненості. Бажаю Вам успіхів, з найкращими побажаннями і повагою до Вас».

Тетяна Кобзар, 17 серпня 2016

«Ваш сайт, без перебільшень, дуже привабливий і розлогий. Кожен знайде своє. Дякую за співпрацю. Дуже приємно, ви не віртуальні, ви є…»

Любов Геньба, 11 серпня 2016

«Вдячна вам за те, що свого часу ви заснували портал «Жінка–УКРАЇНКА». Заходжу часто й знайомлюся з новими героїнями, їх творами із задоволенням».

Ольга Моцебекер, 20 червня 2016

«Дякую родині Пероганичів – Юрію та Тетяні за створення чудового порталу «Жінка-УКРАЇНКА». Це свідчення любові до України і її працьовитого, талановитого і духовно багатого народу. Це – титанична праця по збереженню інформації про наш народ і талановитих берегинь, які і створюють культурну спадщину для майбутніх поколінь».

Вікторія Галамага, 21 травня 2016

«Щиро дякую за Вашу титанічну працю».

Ольга Пенюк-Водоніс, 19 квітня 2016

2015

«Дуже дякую Вам за можливість, яку надаєте молодим авторкам на сайті «Жінка–УКРАЇНКА».  Ви так багато робите для нас, творчих жінок-українок, тож нехай Ваша чуйність вертається до Вас наснагою і дячністю».

Олександра Малаш, 27 грудня 2015

«Щиро вдячна за можливість долучитися до такого важливого культурно-мистецького проекту».

Вікторія Гранецька, 10 грудня 2015

«Приємно вражена обсягом, змістом і розмаїттям матеріалу на порталі «Жінка-Українка». Дуже добре, що  є такий сайт, де можна окликнути один одного, сказати друзям вдячне слово, підбадьорити один одного у нелегкий час, коли українська культура, література протистоять російській воєнній, духовній, інформаційній  агресії. Жінка-Українка — на передніх рубежах, а тому вірю у перемогу! Маємо обов'язок і можемо кожен мірою своїх сил відстоювати і творити Україну. 

Віддаю належне Вашим зусиллям  щодо організації суспільно-мистецьких заходів. Бажаю Вам багато сил, натхнення, душевної стійкості для здійснення великої праці щодо утвердження української культури і духовності. Успіху Вам і всім, кого портал гуртує для щирих думок, добрих намірів і корисних справ. Дай, Боже, нам і Україні перемог!»

Неоніла Диб'як, 3-8 листопада 2015 

«Дякую за такий портал. Завжди радію появі якісних українських сайтів з гарною чистою українською мовою».

Ольга Моцебекер, 17 серпня 2015

«Шалено прекрасний портал! Ви робите неймовірно важливу і необхідну справу! Успіхів Вам і всесвітнього визнання!»

Тетяна Яковенко, 4 серпня 2015

«Мені дуже приємно стати однією з Ваших героїнь! Вірю, що краса врятує світ. Ви – колекцірнери краси. Натхнення Вам!»

Тетяна Боднар, 7 лютого 2015

«Побувавши на Вашому веб-порталі, я була вражена тим, що це Ваша сімейна безкорислива ініціатива. Зараз таке рідко можна зустріти. Я дякую Вам за це!»

Тетяна Боднар, 4 лютого 2015

«У Вас дуже гарний портал!»

Лілія Ніколаєнко, 28 січня 2015

«На порталі «Жінка–УКРАЇНКА» відчувається якась особлива атмосфера вільного творчого спілкування, бажання просто поділитися своїми знаннями та творчістю».

Анастасія Комлікова, 24 січня 2015

«"Жінка–УКРАЇНКА" не перестає приємно дивувати своєю небадужістю до героїнь та гостей порталу й інформаційною оперативністю! Дякую, друзі».

Оксана Радушинська, 13 січня 2014

«Ви так багато робите, так багато сучасної творчості українців знаєте, 
крізь своє серце пропускаєте і у світ посилаєте!.. І світ той вдячний Вам!»

Лідія Купчик, 4 січня 2015

«Дякую Вам за добру справу!»

Леся Шмигельська, 4 січня 2015

2014

«Дякую за підтримку і за те, що ви є!»

Ірина Мацко, 25 листопада 2014

«Днями побачила світ музична збірка під назвою «Світло моєї душі», куди ввійшли твори учасників порталу «Жінка–УКРАЇНКА» – талановитих, щирих, закоханих в Україну і життя.

Світлом своєї душі щиро поділилася з українськими слухачами і Заслужена артистка України Ірина Зінковська у піснях "Долиною туман" (муз.В.Будейчука, сл.І.Зінковської) та "Нехай квітує Україна!" (муз.О.Кузьміча, сл.І.Зінковської). 

Велика подяка від щирого серця засновникам порталу Юрію та Тетяні Пероганич за патріотизм української пісні та мистецтва!»

Ірина Зінковська, 23 листопада 2014

«З вами дуже приємно  і легко працювати, а ваша активність, енергія, завзятість надихають на подальшу творчість. Ви робите неоціненну працю, пропагуючи поетичне слово і тих людей, які відкривають нам дивний, незбагненний всесвіт - український всесвіт - творчості! Вам - успіхів, невичерпного натхнення, сили і стійкості в цей нелегкий для нашої країни час! СЛАВА УКРАЇНІ!»

Вікторія Рутковська, Ольга Рутковська, 10 листопада 2014

«Вас спонукає створювати цей портал любов до людей і України! Я дякую Богу за чудовий портал, який є прекрасною сторінкою в історії України!»

Вікторія Галамага, 17 вересня 2014

«Спасибі велике порталу «Жінка–УКРАЇНКА» за активне висвітлення найважливіших мистецьких подій!»

Любов Відута, 2 липня 2014

«Любі мої, я неодмінно мав щось написати стосовно «Імпрези», але досі емоціі переповнюють, не даючи виходу словам. Та що ті слова… Ви подивіться на тих людей: найщиріші, найдобріші, найрозумніші, найталановитіші… І все це – Ви.

Люди! Ви знаєте, що Ви найкращі?! 

А Самчики? Іноді нам з дружиною здавалося, що ми знаходимось десь у міському парку: охайні, нарядні люди різного-різного віку, які прийшли сюди всією родиною. Діточки у вишиванках – просто казкова картинка. А найголовніше – яскраві людські очі… 

Люди, з Вами я навчився любити цю землю. Мою рідну землю.
Дякую Вам!»

Дмитро Власов, 2 липня 2014
(про «Імпрезу по-самчиківськи»)

«Поїздка до мальовничих Самчиків відбулася успішно. Дякую долі та організаторам заходу, що познайомилась з такими прекрасними митцями і просто щирими людьми, які відкриті для світу. Була дуже цікава екскурсія і неперевершений концерт! Цей прекрасний день усім нам запамятається надовго. Море емоцій, купа знайомств... Повернулася додому в четвертій годині ранку змучена, але щаслива».

Юлія Григорук, 1 липня 2014
(про «Імпрезу по-самчиківськи»)

«… цього разу, з поєднанням художнього слова і музики, з такими гарними, щирими, талановитими людьми це було просто неперевершено! Дякую і Вам, пане Богдане, й Оксані Радушинській, і подружжю Пероганичів, і всім-всім-всім, хто причетний до організації дійства, і всім, хто розділив радість спілкування!  Як мовив хтось із великих, «найбільше щастя - це щастя людського спілкування». Ви нам подарували його сповна! ШкодА, що ніч підганяла і треба було роз"їжджатись...»

Любов Сердунич, 1 липня 2014
(про «Імпрезу по-самчиківськи»)

«Дякую порталу та його адміністраторам, така увага до творчості окрилює, добре так окрилює».

Іванна Стеф'юк, 1 липня 2014

«Хочу щиро подякувати за портал Жінка-Українка. Дякую за усе прекрасне, що ви надаєте людям! Наснаги та натхнення Вам!»

Тетяна Грищук, 16 червня 2014

«Маю зізнатися, що ідея порталу Жінка-Українка - дуже класна ) Юрій та Таня Пероганичі великі ентузіасти, адже почали самі без якоїсь підтримки. Портал справді допомагає талановитим жінкам «вийти в люди», адже там і біо, і творчість, і розміщення рецензій та анонсів на заходи. Адже Жінка це далеко не тільки «Kirche-Kuche-Kinder». Хоча в цьому без неї ніяк. Дякую!

Користучись нагодою розміщую інформацію про виставу-презентацію своєї книги 1 червня, з якої читатиму уривки сьогодні. 

А на порталі вже і резенція на книгу, і фоторепортаж з перед-презентації. Так само можу сказати, що Юрій і Тетяна намагаються висвітлити творчі заходи і презентації інших колег. Отакі вони, все і всюди встигають!»

Ярина Мавка (Ірина Кравчук), 18 травня 2014

«Дуже дякую за вашу роботу та  підтримку. Низький Вам уклін та щира вдячність за усе прекрасне, що ви надаєте людям! Наснаги та натхнення Вам! Доброго настрію!»

Інна Булько, 3 квітня 2014

«Дякую (знову, знову й знову!) за Вашу працю і клопоти з нами, авторками книги і сайту!  А він – таки найкращий з усіх, де я буваю. У ВАС – усе організовано ПРОСТО, у ВАС ЛЕГКО знайти будь-що і, головне, у ВАС – ЦІКАВО! За це – особлива подяка! Дуже ВАЖЛИВО, що сайт відгукується на всі теми життя, подає все, що хвилює жінок-УКРАЇНОК».

Любов Сердунич, 19 березня 2013

«Дякую організаторам за такий чудовий конкурс, завдяки якому читачі мають змогу дізнатися про багатьох непересічних українських жінок, які протягом століть активно долучалися до творення української історії та культури. Але і зараз серед нас живуть і працюють наші сучасниці, які щоденно своєю працею невтомно плекають сучасноу вітчизняну культуру. Їхнє життя та їхні здобутки теж заслуговують на увагу сучасників».

Ніна Слюсаренко, 3 березня 2014
(про конкурс «Жінка в історії»)

«Бажаю, щоб портал про жінок розвивався і мав чимало шанувальників. Це прекрасна ініціатива».

Ірина Виртосу, 12 лютого 2014

«Добрі Ваші ідеї, дають плідні результати. Потрібний проект Ви зробили, і головне - на часі».

Оксана Маковець, 10 січня 2014

«Молодці, гарно розвиваєте сайт Жінка–УКРАЇНКА».

Тетяна Добко, 9 січня 2014

«Дуже вдячна пані Тетяні та пану Юрію за їх піклування про людей мистецтва. Не тільки письменників, але й художників, музикантів. композиторів. Яка то добра справа – підтримка, дбайливе ставлення і поширення інформації на сторінках сайту «Жінка-УКРАЇНКА».

Еліна Заржицька, 4 січня 2014

«Минулий рік приніс мені багато нових гарних знайомств, одне з яких - портал «Жінка–УКРАЇНКА» та Юрій і Тетяна Пероганичі. Дякую долі за це знайомство!»

 Лідія Купчик, 3 січня 2014

2013

«Маємо дуже гарний сайт! Тож я щиро дякую за поширення творчости талановитих українок! Я дізналася про стількох творчих українок! Ви робите надзвичайно шляхетну справу, показуючи світові українок, гідних наслідування! «Українці – нація поетів» (Олесь Гончар). І ваш сайт – підтвердження тому. Приємно бути серед авторів і знати, що твоя праця – не даремна! Дякую і за це! Організаторам сайту бажаю радости і натхнення у такій чудовій справі! Хай люди бачать, що є духовне життя і в наш нелегкий час! Успіхів!».

Любов Сердунич, 21 грудня 2013

«Справді Ваш портал не має аналогів і робить надзвичайно шляхетну справу, показуючи світу мисткинь України та жінок, гідних наслідування! Нехай Ваш колектив процвітає, св. Миколай принесе у Ваші родини добро, нову радість та чудові несподіванки! Хай відчуття казки триває увесь рік!»

Ірина Зінковська, 19 грудня 2013

«Дякую і відвідувачам порталу "Жінка-УКРАЇНКА" і його ініціаторам-створювачам – пані Тетяні та пану Юрію. Чудово, що тепер можемо почути відгуки читачів та поціновувачів мистецьких творів, виробів та подій. Як приємно почути, що твоя праця не даремна! Низенький вам всім уклін!

Я постійно заходжу подивитися – все цікаве й потрібне…
Мене дійсно запопила ваша із чоловіком задумка – цей сайт. Кращого й не можна було вигадати. :) Чесно!

Сайт ваш - просто диво-дивне».

Еліна Заржицька, 18 грудня 2013

«Учні Сокальської санаторної школи-інтернату ім. Т.Г.Шевченка висловлюють щиру вдячність організаторам акції «Книга з поштової скриньки». Ми отримали книги, розмальовки, канцтовари надіслані від мешканців Моршина, Києва, Чернігова, Хуста, Дніпропетровська та інших міст України.

На сьогоднішній день у шкільній бібліотеці  вкрай не вистачає художньої літератури, казок й книжечок для дітей молодшого шкільного віку. Тому діти з цікавістю оглядали нові надходження літератури та журналів, із захопленням перечитували їх.

Сподіваємось, що організатори акції  й надалі проводитимуть такі заходи, а щирі,  добрі меценати даруватимуть дітям радість, сприятимуть здійсненню дитячих мрій. Адже книга будить розум до читання і творчості».

Оксана Антонюк, бібліотекар, 3 грудня 2013

«Щиро дякуємо порталу „ Жінка-УКРАЇНКА” за проведення благодійного місячника «Книга з поштової скриньки», а також усім добрим людям, які взяли у ньому участь.

На адресу нашого освітнього закладу приходили книжечки, канцелярське приладдя з різних міст і сіл України, що стало суттєвою допомогою у наповненні шкільної бібліотеки новими цікавинками.

Ми й надалі радо готові брати участь в подібних заходах. Адже будь-яка допомога нашій школі буде тільки на користь. Добра вам усім, благополуччя і натхнення на добрі справи».

Дирекція та учні Старобасанської школи-інтернату, 3 грудня 2013 

«Радості Вам і натхення у такій чудовій справі!»

Олеся Сінчук, 2 грудня 2013

«Сайт цікавий і тут є смачні рецептики від мене)))  Сайт кльовий!!!»

Анна Школьнікова, 27 листопада 2013

«Дуже добру справу робите!»

Лідія Купчик, 22 листопада 2013

«Щиро дякую Вам!!!  Ви робите добру справу! »

Людмила Яцура, 21 листопада 2013

«Гарно, що на Вашому сайті так багато талановитих представниць, й при цьому представити там свою творчість може українська жінка будь-яких поглядів і переконань.»

Анна Ніколаєнко, 18 листопада 2013

«Чудово, що є такий гарний портал!»

Олеся Сінчук, 13 листопада 2013

«Ваш портал підтримує справді чудові цінності, українство, Матір, Берегиню. Дякую! Ви робите дуже гарну і добру справу! Дай Боже, Вам сил, наснаги і щастя!!!».

Ірина Зінковська, 8 листопада 2013

«Своїм знайомим буду пропагувати ваш сайт. Це прекрасно, що ви об'єднуєте талановитих жінок. Найкращого!»

Віра Марущак, 5 листопада 2013

«Справді, треба про  все це писати, ділитись. Хай люди бачать, що є духовне життя у наш нелегкий час! Дякую!»

Світлана Мирвода, 5 листопада 2013

«Ви робите хорошу справу, добру». 

Ярослава Музиченко, 28 жовтня 2013

«Безмежно вдячна Вам і Вашим однодумцям — тим, хто започаткував цей чудовий проект, такий особливий сайт, що більш, ніж необхідний тепер жінкам, і не лише жінкам, і не лише в Україні... Виглядає чудово, гарно презентує різносторонні таланти наших берегинь зі всіх сторін благодатної України. І хоч я фізично далеко тепер від Вас, читаючи й переглядаючи рубрики сайту - я поряд з усима Вами». 

Оксана Маковець, 27 жовтня 2013

«Дуже вдячна за такий чудовий подарунок — який гарний сайт ви зробили!!! І які талановиті  жіночі особистості!!! Мені дуже приємно бути частинкою вашої справи! Низький уклін вам».

Світлана Іщенко, 17 жовтня 2013

«Дізналася про добру й надважливу справу, яку ви, добродії, розпочали. Сайт такого плану дуже потрібен і стане у нагоді багатьом зацікавленим».

Еліна Заржицька, 15 жовтня 2013

«Гарну справу робите. Дякую! Якщо дуже хотіти, то все вийде з Вашим проектом ;)
Успіху Вам і проекту !»

Ярина Мавка (Ірина Кравчук), 30 вересня 2013