«Земля, випалена під трави» — нова пісня на вірші Таїсії Шаповаленко, музика Лілії Кобільник
24 лютого назавжди увійде до історії України як день початку нової війни за нашу Незалежність з одвічним ворогом – росією. Ця дата поставила крапку у багатьох наших планах і сподіваннях та відкрила лік великим і болісним втратам. Проте ми знаємо, за що боремось, а наша Перемога – питання часу. Своїм героїзмом народ України змусив повірити в це увесь цивілізований світ.
Уже цілий рік наші Збройні Сили боронять Країну і дають гідну відсіч окупантам. В тилу розгорнуто безпрецедентних масштабів волонтерську діяльність. Культурний співочий фронт тримають українські артисти.
Уже понад місяць українські захисники героїчно боронять нашу рідну землю і завдають підступному ворогу важких непоправних втрат. Вітчизняні артисти також не стоять осторонь. Дехто воює в ЗСУ, дехто вступив до лав територіальної оборони, а дехто продовжує роботу на культурному фронті, створюючи й виконуючи пісні.
Фраза «рускій ваєнний карабль, йди на#уй» стала чи не головним гаслом цієї війни і якнайкраще змальовує ставлення українців до цинічних російських агресорів.
Днями фронтмен гурту МЕРІ Віктор Винник виклав у мережу пісню, яку так і назвав «Рускій ваєнний карабль, йди на#уй». Віктор розповів, що пісню було написано зовсім нещодавно. Оскільки, зі зрозумілих причин, швидко спродюсувати її не вдалось, то співак просто виконав пісню під гітару на студії. Цей матеріал було відзнято і нашвидкуруч змонтовано та опубліковано в YouTube.
Війна внесла свої корективи в усі аспекти нашого життя. Але вона не здатна зупинити життя країни, що виборює свою свободу. Українські артисти, кожен у свій спосіб, долучаються до цієї боротьби. Культурний фронт також дуже важливий і робить великий вклад у нашу Перемогу.
Днями Віктор Винник і МЕРІ представили пісню під назвою «Герой». Для відео були використані живі кадри боїв, що точаться просто зараз на нашій землі. Пісня цікава тим, що була написана більш як десять років тому, в 2011-му, тоді ж була записана демоверсія. Усі ці роки пісня пролежала у шухляді, чекаючи свого часу.
Чоловічий вокальний квартет «Акорд» з Тернополя презентував нову пісню. Автором відео є молодий режисер Юрій Вітяк.
Кліп на ліричну українсько-іспанську пісню Una noche — це чуттєва розповідь про стрімке й палке кохання, що зароджується з першого погляду.
Історія зближення двох людей налічує миті, кожну з яких вони намагаються зробити незабутньою.
Зустріч з письменницею Ольгою Ліщук «Казки старої шовковиці» РадіоДень «Між нами» 18 02 2021
Танго на городі
У ці святкові дні особливо доречні слова з пісні «Країно моя»:
Ми не такі, щоб відступать,
Бо правда є твоя й моя,
На цій землі нас не здолать,
Країно моя.
Автор тексту — Олександр Бригинець, автор музики — Артур Кульпович, а виконавець — співачка, телеведуча, художниця, науковець, письменниця, громадська діячка і волонтер Анжеліка Рудницька. Цю пісню вона виконувала на великих сценах, міжнародних фестивалях і на фронті. Анжеліка має рацію: «… тепер у пісні нове звучання, нове життя, нові відеоасоціації, нові крила!»
Українська співачка Анжеліка Рудницька нещодавно, якраз в період різдвяних свят, подарувала шанувальникам своєї творчості прем'єру щедрівки "Роди, Боже, жито!", створену за підтримки Українського культурного фонду.
Ця щедрівка, за словами виконавиці, маленьке диво, створене улюбленою зірковою командою. Музика і слова - народні, записані на Рівненщині.
"Роди, Боже, груші для кожної душі. Роди, Боже, бджоли, щоб були здорові..." - віншує рядками щедрівки Анжеліка Рудницька, яка через свою творчість відроджує давно забуте, вчить нас шанувати національні традиції, берегти і примножувати.
Оксана Пекун та Максим Новицький підготували своїм шанувальникам новорічний подарунок…
Артисти презентують нову пісню «За вікном зима» і усім слухачам бажають: «Щоб кожен, хто ще не знайшов, зустрів своє кохання у новому, 2021 році!».
Автор віршів, музики та аранжування: Максим Новицький.
Запис, зведення та мастерінг: Ігор Добрянський (VG studio).
Нещодавно у Дніпрі групою митців-ентузіастів створено прекрасний кліп "Історія Дніпропетровщини в танцях".
Знято відео на замовлення КП"Дивокрай" режисером Катериною Балабай (м. Харків) за участю артистів балету Дніпропетровського театру Опери та балету. Підтримали проєкт Дніпропетровський історичний музей та Дніпропетровська обласна рада.
У кліпі за допомогою хореографії показані основні ключові періоди становлення Дніпропетровської області. Для зйомок кліпу використовувались спеціально зшиті аутентичні костюми. Мова хореографії зрозуміла у всьому світі, тому вона не потребує зайвих слів.
Ідея та постановка хореографії - Тетяна Проскурякова (ДТОіБ), аранжування та запис музики - Роман Ільїн (ДТОіБ), вокалісти - Інга Налєсна, acapella band MAGIX.
Навіть всесвітня пандемія не змогла стати на заваді творчості та, незважаючи на те, що концертна діяльність практично призупинена, українські музиканти продовжують писати нові пісні.
Віктор Винник і МЕРІ також продуктивно проводять час: за період карантину музиканти встигли випустити п’ятий офіційний альбом «Снайпери-амури», а також представити кілька пісень та відеокліпів з наступного альбому, робота над яким триває просто зараз.
Нова пісня, яку музиканти презентують нині, дуже незвична і стилістично відрізняється від усього попереднього доробку Віктора Винника і МЕРІ, оскільки виконана в фольклорній стилістиці з відчутними балканськими мотивами. Пісня має назву «Чорні Очі», і йдеться у ній, ясна річ, про любов.