Концерти

Свято фортепіанної музики у Музеї Лисенка

Разом_п_сля_концертуУ затишному київському Музеї Лисенка 8 червня 2016 року відбулося справжнє свято фортепіанної музики – із концертом до музею завітали вихованці київської середньої спеціалізованої музичної школи, яка з честю носить ім’я славетного Миколи Віталійовича.

Слухачі мали змогу насолодитись майстерністю старшокласників, учнів чудового викладача фортепіанного відділу школи Тетяни Володимирівни Абаєвої. Перед гостями виступили восьмикласниц і Рузана Боговська та Зореслава Чавалюк а також учні десятого класу Аліна Милко та Ерік Ткаченко.

Концерт камерної музики

бкКїа_14vисыL¦201614 червня 2016 року в залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (м. Київ, вул. Володимирська 22-а, територія Національного заповідника «Софія Київська») відбудеться концерт камерної музики за участю заслуженої артистки України Ірини Беспалової-Примак (сопрано), лауреатів міжнародних конкурсів Юлії Ковальової (флейта) та Олени Якуніної (фортепіано) до закриття художньо-документальної виставки «Архів-музей у просторі і часі», яка триває до 15 червня і присвячена 50-річчю від заснування Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.

«Музичні діалоги. Україна-Естонія» — концерт «Київських cолістів»

unnamed (2)3 квітня, неділя, Початок о 19.00

Колонна зала  імені М.В.Лисенка Національної філармонії України (Володимирський узвіз,2).

– Національний камерний ансамбль «Київські солісти» 
Художній керівник народний артист України Олесь Ясько 
– Диригент – Еркі Пехк (Естонія)

«Музичні діалоги. Україна-Естонія» – черговий концерт із серії міжнародних проектів «Київських солістів». Представляє музику  естонських композиторів – класиків та сучасників, а також «сучасних класиків» Бела Бартока та Такеміцу Тору із естонським диригентом Еркі Пехком.

Програма концерту до 15-річчя Вікіпедії

Програма концерту до 15-річчя Вікіпедії

WIKIPEDIA15_AUSTRIA_JOHANN_STRAUSS.svgІ відділ

1. Й.С. Бах. Інвенція Мі мажор.
Виконує лауреат конкурсу «Каштановий рояль» Іларіон Інтелегатор (фортепіано)

2. Й.С. Бах. Арія Курця BWV 515 (переклад М. Стріхи)
Виконують Владислав Федоров (баритон), Народна артистка України Наталія Свириденко (фортепіано).

3. Д. Бортнянський. 4 номери з опери «Сокіл» (переклад лібрето – Максим Стріха).

4. Арія Жанетти
Солістка – Соломія Голяк (сопрано)

Концерт з нагоди 15-ої річниці Вікіпедії (фото)

12471332_1711106859163898_5981568966214751894_oУ МОН відбувся концерт з нагоди 15-ої річниці Вільної інтернет-енциклопедії Вікіпедія
 
15 січня 2016 року у Мистецькій вітальні Міністерства освіти і науки України відбувся концерт з нагоди 15-ої річниці Вільної інтернет-енциклопедії Вікіпедія. Захід був покликаний представити музичні проекти, якими займаються редактори української мовної версії Вікіпедії.

Див. програму концерту.

Український романс. Минуле і сучасність

myrvodaКонцерт заслуженої артистки України Світлани Мирводи «Український романс. Минуле і сучасність» відбудеться за підтримки Департаменту культури КМДА.

Неділя, 4 жовтня 2015, 16:00

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України
Київ, вулиця Лаврська, 9, корпус 26.
Територія Києво-печерської лаври 

Фундація Петра Тронька запрошує 5 вересня, в суботу на Чернігівщину в село Веприк!

vepryk11:00

Велика рада

Випускники Веприцької школи, гості та жителі села радяться щодо збереження і доцільного використання приміщення Великої школи, спорудженого у 1909-1912 роках, і надання йому статусу пам'ятки історії та культури

Почесні гості – академіки Анатолій ШИДЛОВСЬКИЙ та Петро КОНОНЕНКО

12:00

Відкриття виставки

«Із великою любов'ю до малої батьківщини»

Вишиті килими, панно, рушники і картини заслуженого майстра народної творчості України Ніни ФЕДІРКО. 100 найкращих творів славетної землячки представляє у приміщенні школи Музей Фундації Петра Тронька

13:00

Концерт

«Моя ти земле калинова!..»

Українські народні та естрадні пісні виконує Народний самодіяльний колектив «КАЛИНОНЬКА» (заснований 1974 року, смт. Велика Димерка Броварського району Київської області). Незмінний художній керівник Людмила НАСТИЧ, музичний керівник Володимир ЮХТА

14:00

Запрошення до Музею Фундації Петра Тронька

До 100-ліття з дня народження видатного державного і громадського діяча, Героя України, академіка Петра ТРОНЬКА (1915-2011) у липні 2015 року в селі Веприк відкрито цей Музей. Експозиції для огляду: меморіальна кімната, «Журнал "Пам'ятки України" – національний проект академіка Петра Тронька», «Родина декабриста Сергія Волконського і культура нашого краю».

Гурт «АССА» подарує Києву «Більше Світла»

Асса29 травня в арт-пабі «Бочка на Подолі» відбудеться концерт рок-гурту «АССА». В останню п'ятницю весни гурт представить у Києві першу сольну програму «Більше Світла».

Кожен виступ групи «АССА» – справжнє шоу, в якому дивним чином поєднуються ніжність і драйв, чуттєвість і відчайдушність, лірика і рок-мотиви. Пісні «АССИ» – це проникливі тексти в поєднанні з мелодійною музикою, ніжними звуками скрипки і яскравим вокалом фронтвумен групи Тетяни Власової. Одна за одною, вони немов захоплюють слухачів у своєрідне шаманське коло, дозволяючи їм і розслабитися, і насолодитися музикою, і подумати про важливе.

– Кожна пісня програми «Більше Світла» лаконічна і, в той же час, багатозначна. А всіх їх об'єднує одне – прагнення наповнити світ любов'ю, красою і яскравим світлом, – говорить вокалістка і автор пісень групи «АССА» Тетяна Власова.

Кілька пісень, які прозвучать на концерті, гурт виконає вперше. «АССА» обіцяє також безліч сюрпризів, без яких не обходиться жоден виступ групи. На гарний настрій вечора налаштує завзятий колектив «Мина карті».

Проводжаємо весну разом із гуртом «АССА» 29 травня в арт-пабі «Бочка на Подолі» (вул. Верхній Вал, 22). Початок о 19.30. Вхід: 50 грн.

Такий народ ніхто не переможе!

15 квітня в Українському Домі відбувся великий благодійний концерт на підтримку Українського Війська. Талановиті, харизматичні Дмитро Хоркін і Тетяна Літвінова розпочали його під гучні оплески глядацької зали. Люди аплодували митцям-патріотам, які так багато роблять для того, аби підтримати бійців на сході, аби не плакало небо нашого буття гіркими сльозами втрат, аби закінчилася війна і знову мальвами різнобарвними квітла мирна українська земля. 

Завітайте на концерт 5 квітня

2015-04-05

Концертний зал Національної спілки композиторів України (вул. Пушкінська, 32)

Нова музика композиторів сучасної України.

Перетини долі.

Євгенія Марчук, Анастасія Комлікова.

Youth chamber orchestra
Художній керівник і диригент – Роман Будзя

Народний художній колектив –
дитячий хор «Веснянка»

Художній керівник і диригент-
відмінник освіти Оксана Ткаченко
Хормейстер – Олена Маруняк

Заслужені артисти України:
Ірина Беспалова-Примак (сопрано)
Тамара Ходакова (сопрано)

Лауреати міжнародних конкурсів:
Наталія Плонська (сопрано)
Маркіян Свято (баритон)

Концерт «Микола Лисенко та його сучасники» у серії «Світова класика українською» – 15 березня 2015

Серед проектів ГО «Вікімедіа Україна» важливе місце займає серія музичних заходів під назвою «Світова класика українською», започаткований українським композитором Андрієм Бондаренком в 2011 році. 

Сама природа вокальної музики передбачає потребу в перекладах, адже вона є поєднанням інтонації і поезії, а поезію слухач завжди ліпше сприймає рідною йому мовою.

Українські вокальні переклади мають давню традицію, закладену такими поетами як М. Рильський, М. Лукаш, Л. Старицька-Черняхівська, Борис Тен, продовжили це і сучасні поети, серед яких Максим Стріха та Юрій Отрошенко. Оскільки так склалося, що вони переважно не видаються, а тому маловідомі, то саме задля виправлення цього культурного непорозуміння й існує проект «Світова класика українською».

Благодійний концерт у Красилові на підтримку місцевих атошників

10854275_10202340015901239_3831243538637836926_o«Мистецька подільська сотня» продовжує здійснювати благодійні концерти в населених пунктах Хмельницької області, під час яких збирають кошти на підтримку місцевих вояків. На свято Стрітення артисти-патріоти здійснити тригодинний концерт просто неба у Красилові.

Розмістилися на майданчику просто навпроти входу в місцевий ринок. – розповідає співорганізаторка і учасниця концерту Оксана Радушинська. – Оскільки в неділю зранку люди зазвичай поспішають до церкви і на базар, тож ми вирішили скористатися мудрістю давньої приказки про гору, яка не йде до Магомета, та й не закликати містян завітати на концерт, скажімо, до будинку культури, а влаштувати концерт просто посеред людного місця. Задум виявився вдалим, оскільки вже за лічені хвилини після початку акції, людське море вийшло за територію ринку, городяни вишикувалися навпроти нашої імпровізованої «сцени» біля торгового центру і напрочуд щиро та активно зустрічали кожен номер програми. Та не лише оплесками вразили красилівчани. Найголовніше – майже безперервний людський потік до скриньки для благодійних пожертв! Як і щоразу, туди опускали різні за номіналом купюри, долучался люди різного віку і соціального статусу, але важливо, що повз проходили одиниці.

Об'єднати вміст