Концерти

Концерт до 14-ліття Вікіпедії

30 січня 2018 • 17:00–18:30 • ЦДАМЛ України • Київ, вул. Володимирська, 22А

30 січня в Центральному архіві-музеї літератури і мистецтв України відбудеться вокальний концерт приурочений до 14-ліття української Вікіпедії, а також виставка архівних матеріалів з історії українських оперних перекладів.

Ви матимете унікальну нагоду не тільки почути, як звучать наші улюблені арії в українських перекладах, але і побачити унікальні архівні матеріали – це рукопис Євгена Дроб’язка, який працював над перекладом опери В.А. Моцарта «Весілля Фігаро», а також машинописні тексти оперних перекладів, що використовувалися в Національній опері.

В перекладах українських класиків – Є. Дроб’язка, М. Лукаша та М.Рильського прозвучать арії іскрометні моцартівські арії Фігаро та Дон Жуана, та ліричні арії Графині, Барбаріни та Керубіно, а також арії з опер Верді – Віолетти («Травіата») та Єлизавети («Дон Карлос»). Виконуватимуться також і камерна музика - твори Р. Шумана, Ф.Ліста, С. Рахманінова, Р. Гліера прозвучать у перекладах М.Стріхи, В.Яковчука, Ю. Отрошенка.

Концерт Вікторії Лук’янець

20 січня 2018, 19:00 • Національний заповідник Софія Київська • Київ, вул. Володимирська, 24

Всесвітньо відома оперна співачка, народна артистка України Вікторія Лук’янець дасть традиційний благодійний концерт у Софійському соборі. Почути наживо унікальний спів зможуть всього 100 відвідувачів.

Телефон для бронювання квитків: 044-278-46-98

Джерело: http://kyiv-online.net/…

1 вересня — відкритя пам'ятника Миколі Мозговому і концерт його пам'яті

1 вересня 2017 • 18:00 • Палац «Україна»  — з боку службового входу, вул. Предславинська

Йому мало б виповнитися 70 років… та доля вирішила інакше… У спадок він залишив для нас найбільш скарб, який мав – пісні…

1 вересня цього року Микола Петрович Мозговий мав би відсвяткувати свій ювілей. Це була надзвичайно талановита людина, з великим серцем та відкритою душею. Він любив до нестями музику та мав талант проникати словом у душу. Залишив після себе найцінніше – пам'ять про себе у піснях, які непідвладні часу!

На жаль, найбільша почесть до геніальних людей приходь по їхній смерті, коли сповна відчуєш гіркоту і безповоротність втрати. І щоб втримати зв'язок з минулим, щоб, як колись, можна було прийти, поговорити і зазирнути у вічі, біля Палацу «Україна» буде встановлено скульптуру/пам’ятник Миколі Мозговому.

Відкриття скульптури/пам’ятника заплановане на 1 вересня, у день народження Маестро. У той же день на Першій сцені країни о 19:00 відбудеться концерт його пам’яті. 

Вечір пам'яті Миколи Мозгового: українці зможуть почути найкращі композиції Маестро у виконанні відомих зірок естради

1 вересня 2017 • 19:00 • Палац мистецтв «Україна»

Юна артистка Анастасія Мартинюк виступить на концерті пам’яті легендарного українського естрадного співака, народного артиста України, автора безсмертних хітів Миколи Мозгового. Для українців це ім’я асоціюється з видатними піснями, в яких живе душа Маестро. Анастасія Мартинюк вже вдруге буде єдиною маленькою виконавицею на вечорі пам’яті.

Всі інші учасники концерту – відомі зірки української естради, такі як: Ірина Білик, Олександр Пономарьов, Оксана Білозір, Віктор Павлік, Злата Огневич, Віталій Козловський, Марія Бурмака, Володимир Ткаченко та інші.  

Вечір пам’яті відбудеться 1 вересня 2017 року о 19:00 в день народження Миколи Мозгового в Палаці мистецтв «Україна».

«Київські солісти» разом із скрипалем Валерієм Соколовим і віолончелістом Марчіном Сенявським зіграють заключний концерт сезону

31 травня, середа • Колонний зал  імені М.В.Лисенка • Київ, Володимирський узвіз, 2 • Початок о 19:00.

31 травня у Національній філармонії України Національний камерний ансамбль «Київські солісти» (диригент – Віталій Протасов) разом із автором ідеї проекту, відомим у світі скрипалем Валерієм Соколовим зіграють заключний концерт сезону із творів Й.Брамса і Л.ван Бетховена, за участі знаного німецького віолончеліста Марчіна Сенявського.

П р о г р а м а

І відділ: Йоганнес  Брамс (1833-1897), Секстет No.2 Соль мажор,  тв.36

ІІ відділ: Людвіг ван Бетховен (1770-1827), Концерт для скрипки з оркестром Ре мажор, тв.61

Вартість квитків 70-300 грн., Квитки продаються у касах та на сайті філармонії, театральних касах м.Києва

Свято фортепіанної музики у Музеї Лисенка

Разом_п_сля_концертуУ затишному київському Музеї Лисенка 8 червня 2016 року відбулося справжнє свято фортепіанної музики – із концертом до музею завітали вихованці київської середньої спеціалізованої музичної школи, яка з честю носить ім’я славетного Миколи Віталійовича.

Слухачі мали змогу насолодитись майстерністю старшокласників, учнів чудового викладача фортепіанного відділу школи Тетяни Володимирівни Абаєвої. Перед гостями виступили восьмикласниц і Рузана Боговська та Зореслава Чавалюк а також учні десятого класу Аліна Милко та Ерік Ткаченко.

Концерт камерної музики

бкКїа_14vисыL¦201614 червня 2016 року в залі Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (м. Київ, вул. Володимирська 22-а, територія Національного заповідника «Софія Київська») відбудеться концерт камерної музики за участю заслуженої артистки України Ірини Беспалової-Примак (сопрано), лауреатів міжнародних конкурсів Юлії Ковальової (флейта) та Олени Якуніної (фортепіано) до закриття художньо-документальної виставки «Архів-музей у просторі і часі», яка триває до 15 червня і присвячена 50-річчю від заснування Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.

Пісні Лілі Кобільник на вірші Ліни Костенко

14 березня 2016 у Львові, у Концертному залі ім. С.Людкевича відбувся концерт Лілі Кобільник «Присутність».

У програмі взяли участь: Ліля Кобільник (автор пісень і виконавець), Сергій Гурін (гітара), Юрій Войтинський (скрипка), Олена Свищ-Кобільник (вокал), Христина Свищ (вокал), Тетяна Лучейко (художнє слово, ведуча концерту).

Частина 1

Частина 2

Частина 3

«Музичні діалоги. Україна-Естонія» — концерт «Київських cолістів»

unnamed (2)3 квітня, неділя, Початок о 19.00

Колонна зала  імені М.В.Лисенка Національної філармонії України (Володимирський узвіз,2).

– Національний камерний ансамбль «Київські солісти» 
Художній керівник народний артист України Олесь Ясько 
– Диригент – Еркі Пехк (Естонія)

«Музичні діалоги. Україна-Естонія» – черговий концерт із серії міжнародних проектів «Київських солістів». Представляє музику  естонських композиторів – класиків та сучасників, а також «сучасних класиків» Бела Бартока та Такеміцу Тору із естонським диригентом Еркі Пехком.

Програма концерту до 15-річчя Вікіпедії

Програма концерту до 15-річчя Вікіпедії

WIKIPEDIA15_AUSTRIA_JOHANN_STRAUSS.svgІ відділ

1. Й.С. Бах. Інвенція Мі мажор.
Виконує лауреат конкурсу «Каштановий рояль» Іларіон Інтелегатор (фортепіано)

2. Й.С. Бах. Арія Курця BWV 515 (переклад М. Стріхи)
Виконують Владислав Федоров (баритон), Народна артистка України Наталія Свириденко (фортепіано).

3. Д. Бортнянський. 4 номери з опери «Сокіл» (переклад лібрето – Максим Стріха).

4. Арія Жанетти
Солістка – Соломія Голяк (сопрано)

Концерт з нагоди 15-ої річниці Вікіпедії (фото)

12471332_1711106859163898_5981568966214751894_oУ МОН відбувся концерт з нагоди 15-ої річниці Вільної інтернет-енциклопедії Вікіпедія
 
15 січня 2016 року у Мистецькій вітальні Міністерства освіти і науки України відбувся концерт з нагоди 15-ої річниці Вільної інтернет-енциклопедії Вікіпедія. Захід був покликаний представити музичні проекти, якими займаються редактори української мовної версії Вікіпедії.

Див. програму концерту.

Український романс. Минуле і сучасність

myrvodaКонцерт заслуженої артистки України Світлани Мирводи «Український романс. Минуле і сучасність» відбудеться за підтримки Департаменту культури КМДА.

Неділя, 4 жовтня 2015, 16:00

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України
Київ, вулиця Лаврська, 9, корпус 26.
Територія Києво-печерської лаври 

Об'єднати вміст