Вечір пам'яті Миколи Мозгового: українці зможуть почути найкращі композиції Маестро у виконанні відомих зірок естради

1 вересня 2017 • 19:00 • Палац мистецтв «Україна»

Юна артистка Анастасія Мартинюк виступить на концерті пам’яті легендарного українського естрадного співака, народного артиста України, автора безсмертних хітів Миколи Мозгового. Для українців це ім’я асоціюється з видатними піснями, в яких живе душа Маестро. Анастасія Мартинюк вже вдруге буде єдиною маленькою виконавицею на вечорі пам’яті.

Всі інші учасники концерту – відомі зірки української естради, такі як: Ірина Білик, Олександр Пономарьов, Оксана Білозір, Віктор Павлік, Злата Огневич, Віталій Козловський, Марія Бурмака, Володимир Ткаченко та інші.  

Вечір пам’яті відбудеться 1 вересня 2017 року о 19:00 в день народження Миколи Мозгового в Палаці мистецтв «Україна».

Продюсерами концерту виступили Роман Недзельський та єдина донька Миколи Петровича Олена Мозгова:

«1 вересня Миколі Мозговому мало б виповнитися 70 років... Хіба ми могли з Романом Недзельським обрати іншу дату для цьогорічного концерта пам'яті? По традиції, перед глядачами виступатимуть вже відомі, а також молоді українські артисти, серед яких вже вдруге наймолодшою виконавицею стане Анастасія Мартинюк, яка виступала на минулорічному концерті. Отже, 1 вересня зустрінемось у Національному палаці мистецтв «Україна», та вшануємо пам'ять Миколи Петровича».

Багаторазова переможниця вокальних конкурсів та фестивалів 8-річна Анастасія Мартинюк вже брала участь у минулорічному вечорі пам’яті Миколи Мозгового, який відбувся у листопаді 2016 року. Юна виконавиця заспівала запальну композицію «Зимонька-Зима» на музику Мозгового. Окрім Анастасії Мартинюк на головній сцені України пам’ять українського Маестро Миколи Мозгового вшанували відомі артисти такі як Lama, Оксана Білозір, Alyosha, Володимир Ткаченко, Наталя Морозова, Марина Одольська, гурти Піккардійська Терція, PATSYKI Z FRANEKA та інші.

Білети можна замовити за посиланням: http://parter.ua/ru/event/kontserty/pop_i_estrada/vechir_pamiati_m_mozghovoho.html