Гості порталу

Володимир Верста — поет, прозаїк, педагог

Володимир Верста народився у 1994 році в селі Целіїв на Тернопільщині.

У 2009 році закінчив загальноосвітню школу у с. Целіїв Гусятинського району Тернопільської області і у цьому ж році вступив до Чортківського педагогічного училища імені Олександра Барвінського на спеціальність «Початкова освіта. Хореографія». З 2010 по 2012 року був учасником народного художнього ансамблю танцю«Яблуневий цвіт».

Руслан Бєдов — прозаїк

Мене звуть Руслан Бєдов. Мені 39 років (на початок 2019). Народився я на Полтавщині в славетному селищі Диканька. На сьогодні пишу прозу.

Серед моїх творчих доробок — романи з циклу «Характерники». Це гостросюжетна містично-історична проза. Перший роман з циклу «Характерники» — «Спадщина Сараматських Віщунів».

Маю також власний творчий проект, присвячений популяризації сучасної української прози http://www.rubie.in.ua.

Андрій Пермяков — поет, театральний діяч та естрадний виконавець

Андрій Георгійович Пермяков (народився 11 серпня 1973 року в м. Рівне) — поет, театральний діяч та естрадний виконавець. Учасник багатьох літературних фестивалів, театральних та телевізійних проектів та концертів. Громадський діяч, організатор низки літературних та музичних імпрез та перфомансів. Володар спеціальної відзнаки конкурсу «Коронація слова» за еквіритмічні переклади українською з англійської рок пісень. Член НСПУ (з 2014).

Олександр Завальський — актор, режисер, педагог

Олександр  Васильович Завальський (народився 3 листопада 1957 року в місті Київ) — доцент  кафедри сценічної мови Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого: актор драматичного театру і кіно, 1983 р.; асистентура-стажування, 1985—1987 рр.

Юрій Кондратюк — музикант

Юрій Ростиславович Кондратюк — народився 17.05.1971 року в селищі міського типу Клевань, Рівненської області. 

Музична кар‘єра Юрія бере початок з 2-го класу, він почав вчитися в музичній школі по класу труби, і грати в шкільному ансамблі на ударних. З 5-го класу почав грати в ансамблі палацу піонерів на бас гітарі, в складі якого брав участь у різних регіональних конкурсах і фестивалях. У 7 класі доля змусила Юрія освоїти гітару, за що він вдячний їй посьогодні.

Петро Авраменко — актор і режисер

Петро Михайлович Авраменко — народився 30 червня 1978 р. в с. Мокляки Ємільчинського району.

У 1996 році закінчив загальноосвітню школу у с. Топорище Володар-Волинського району Житомирської області і у цьому ж році  вступив до Житомирського училища культури на спеціальність «Режисура».

1998 — режисер-методист районного будинку культури у смт. Черняхів.

1999 — актор  Житомирського академічного українського музично-драматичному театру ім. І. Кочерги.

Сашко Обрій (Олександр Кучеренко) — поет

Сашко Обрій (Олександр Кучеренко) - поет із Миколаївщини, мешкає в Києві. Народився у місті Южноукраїнську в 1991 році.

Закінчив Севастопольський університет ядерної енергії та промисловості (2013), спеціальність: інженер з організації експлуатації і ремонту обладнання атомних електростанцій (атомник).

Працював на Південно-Українській АЕС з 2013 по 2017 машиністом-обхідником турбінного обладнання в м. Южноукраїнськ.

Андрій Дубій — музикант, поет, художник

Андрій Андрійович Дубій – музикант, поет, художник. Переможець всеукраїнських і міжнародних конкурсів (у номінаціях : музичне виконавство, авторська поезія, живопис, графічні твори). Заслужений діяч естрадного мистецтва України. Доцент НМАУ ім. П. І. Чайковського.

Організатор і співорганізатор багатьох фестивалів і наукових конференцій.

Друкувався в газеті «Літературна Україна» (Київ, 2010), «Антології сучасної української літератури» (Хмельницький, 2015), «Енциклопедія сучасної літератури» (Хмельницький, 2016) та ін.

Олександр Боклаг — письменник, адвокат

Олександр Григорович Боклаг народився на Полтавщині 1951 року. В 1956 році переїхав з батьками на Київщину. Тут отримав середню освіту. По отриманню диплому юриста почав адвокатську практику в Києві. Адвокатом працює по цей час.

Має кілька публікацій з юридичних питань в спеціалізованих виданнях.

В'ячеслав Купрієнко — автор і виконавець власних пісень

В'ячеслав Купрієнко (народився 28 лютого 1964 в місті Алчевську Луганської області). В 1981 закінчив СШ №22 міста Алчевська. В 1985 закінчив факультет розвідки Київського вищого загальновійськового командного училища ім. М.В. Фрунзе, за фахом: командна тактична розвідка, китайська мова. В 1987-1989 служив в Афганістані на посаді командира групи спеціального призначення 177 окремого загону спеціального призначення, нагороджений двома орденами Червоної Зірки.

Дмитро Суботенко — композитор, аранжувальник, звукорежисер

Дмитро Суботенко  — вчитель музичного мистецтва та художньої культури Гімназії НПУ ім. М.П.Драгоманова (Київ), композитор, аранжувальник, звукорежисер, автор каверів на відомі композиції,

Має youtube канал - Subotenko Relax Music.

Народився в мальовничому селищі Калинівка Київської області. З семи років займається музикою, вищу музичну освіту здобув у Інституті Мистецтв НПУ імені М.П.Драгоманова.

Відзнаки:

Цезарій Ганушкевич — графік і живописець

Ганушкевич Цезарій Мар'янович – український графік і живописець.

Народився 20 серпня 1953 року в селянській багатодітній родині у с. Ярова Слобідка Дунаєвецького району Хмельницької області.

У 1971 році закінчив Морозівську середню школу. Після служби в армії навчався у студії образотворчого мистецтва при Київському Жовтневому палаці у Миколи Олексійовича Родіна, а пізніше у Матвія Ілліча Гуляєва.

Об'єднати вміст