Бондар Василь Васильович (народився 15 січня 1954 у селі Теліжинці Тетіївського району Київської області. Закінчив факультет журналістики Київського державного університету ім. Т. Шевченка (1980). Працював завідувачем відділів та заступником редактора у кіровоградських газетах «Молодий комунар», «Вечірня газета», кореспондентом-організатором Бюро пропаганди художньої літератури НСПУ, головним редактором Центрально-Українського видавництва. 1995–2015 і з листопада 2016 – голова Кіровоградської обласної організації НСПУ. Член правління НСПУ. Головний редактор літературного часопису «Вежа» з 2001. Був депутатом Кіровоградської міськради (1994-1998).
Ярослав Шемет — один з найбільш відомих українських диригентів молодого покоління, лектор та викладач Познанської академії музики, головний диригент Coloratura Opera Lab та Coloratura Opera Fest, засновник таких оркестрів як Musique Moderne та Polish Symphony Orhcestra.
Свою художню освіту він почав у віці трьох років. Вчився в Познанській академії музики (Польща) та Віденському університеті мистецтв (Австрія).
Сергій Яковлевич Мартинюк (літературне і рідне – Світогор Лелеко) народився 10 серпня 1962 року в селі Крижовлин, Балтського району Одеської області.
Закінчив (пишаюсь цим!) Одеське вище військове командне артилерійське училище в 1983 році. Служив в Німеччині та Зеленому Клині (московія). Звільнився з радянського війська на знак протесту проти політики знищення України.
Володимир Верста народився у 1994 році в селі Целіїв на Тернопільщині.
У 2009 році закінчив загальноосвітню школу у с. Целіїв Гусятинського району Тернопільської області і у цьому ж році вступив до Чортківського педагогічного училища імені Олександра Барвінського на спеціальність «Початкова освіта. Хореографія». З 2010 по 2012 року був учасником народного художнього ансамблю танцю«Яблуневий цвіт».
Мене звуть Руслан Бєдов. Мені 39 років (на початок 2019). Народився я на Полтавщині в славетному селищі Диканька. На сьогодні пишу прозу.
Серед моїх творчих доробок — романи з циклу «Характерники». Це гостросюжетна містично-історична проза. Перший роман з циклу «Характерники» — «Спадщина Сараматських Віщунів».
Маю також власний творчий проект, присвячений популяризації сучасної української прози http://www.rubie.in.ua.
Андрій Георгійович Пермяков (народився 11 серпня 1973 року в м. Рівне) — поет, театральний діяч та естрадний виконавець. Учасник багатьох літературних фестивалів, театральних та телевізійних проектів та концертів. Громадський діяч, організатор низки літературних та музичних імпрез та перфомансів. Володар спеціальної відзнаки конкурсу «Коронація слова» за еквіритмічні переклади українською з англійської рок пісень. Член НСПУ (з 2014).
Олександр Васильович Завальський (народився 3 листопада 1957 року в місті Київ) — доцент кафедри сценічної мови Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.
Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого: актор драматичного театру і кіно, 1983 р.; асистентура-стажування, 1985—1987 рр.
Юрій Ростиславович Кондратюк — народився 17.05.1971 року в селищі міського типу Клевань, Рівненської області.
Музична кар‘єра Юрія бере початок з 2-го класу, він почав вчитися в музичній школі по класу труби, і грати в шкільному ансамблі на ударних. З 5-го класу почав грати в ансамблі палацу піонерів на бас гітарі, в складі якого брав участь у різних регіональних конкурсах і фестивалях. У 7 класі доля змусила Юрія освоїти гітару, за що він вдячний їй посьогодні.
Петро Михайлович Авраменко — народився 30 червня 1978 р. в с. Мокляки Ємільчинського району.
У 1996 році закінчив загальноосвітню школу у с. Топорище Володар-Волинського району Житомирської області і у цьому ж році вступив до Житомирського училища культури на спеціальність «Режисура».
1998 — режисер-методист районного будинку культури у смт. Черняхів.
1999 — актор Житомирського академічного українського музично-драматичному театру ім. І. Кочерги.
Сашко Обрій (Олександр Кучеренко) - поет із Миколаївщини, мешкає в Києві. Народився у місті Южноукраїнську в 1991 році.
Закінчив Севастопольський університет ядерної енергії та промисловості (2013), спеціальність: інженер з організації експлуатації і ремонту обладнання атомних електростанцій (атомник).
Працював на Південно-Українській АЕС з 2013 по 2017 машиністом-обхідником турбінного обладнання в м. Южноукраїнськ.
Андрій Андрійович Дубій – музикант, поет, художник. Переможець всеукраїнських і міжнародних конкурсів (у номінаціях : музичне виконавство, авторська поезія, живопис, графічні твори). Заслужений діяч естрадного мистецтва України. Доцент НМАУ ім. П. І. Чайковського.
Організатор і співорганізатор багатьох фестивалів і наукових конференцій.
Друкувався в газеті «Літературна Україна» (Київ, 2010), «Антології сучасної української літератури» (Хмельницький, 2015), «Енциклопедія сучасної літератури» (Хмельницький, 2016) та ін.