Авторка та виконавиця TANYA DOLYA випустила нову пісню «Спогади».
Це музичний трек про наше життя і місто, яким воно було раніше... Про те, як змінився час і як змінилися ми. Про швидкоплинність таких дорогих для нас речей як дружба, щире спілкування, рідне коло близьких людей і кохання.
Зараз ми так шукаємо настрій довоєнного часу в різних дрібницях. Особливо щемко, коли соцмережі нагадують минулими фото наше мирне життя. Це спогади про наших друзів і коханих. Пам'ять про улюблені куточки і кав'ярні. Саме про такі прості і дорогі моменти, які роблять нас щасливими, йдеться в пісні «Спогади».
Вперше історія української незламності звучатиме в піснях, які зібрані в одному альбомі. Це вісімнадцять відомих і знакових музичних творів боротьби від пісень Січових стрільців – до музики нинішньої російсько-української війни.
Ініціаторка й натхненниця пісенної збірки «100ліття незламності: історія української боротьби у піснях» відома українська співачка, мисткиня і волонтерка Анжеліка Рудницька, яка підтримує українських героїв на фронті і в тилу, популяризує українське мистецтво, надихає українців бути незламними, вірити у Перемогу і наближати її усіма доступними засобами:
Близько місяця тому гурт Віктор Винник і МЕРІ випустив у світ пісню «Коли твоя земля в війні». Трек було пов'язано до першої річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну. Пісня та відео, яке відзняли на неї, отримали хороші відгуки. Але авторові твору та фронтмену гурту МЕРІ Вікторові Виннику цього виявилось замало.
«Земля, випалена під трави» — нова пісня на вірші Таїсії Шаповаленко, музика Лілії Кобільник
24 лютого назавжди увійде до історії України як день початку нової війни за нашу Незалежність з одвічним ворогом – росією. Ця дата поставила крапку у багатьох наших планах і сподіваннях та відкрила лік великим і болісним втратам. Проте ми знаємо, за що боремось, а наша Перемога – питання часу. Своїм героїзмом народ України змусив повірити в це увесь цивілізований світ.
Уже цілий рік наші Збройні Сили боронять Країну і дають гідну відсіч окупантам. В тилу розгорнуто безпрецедентних масштабів волонтерську діяльність. Культурний співочий фронт тримають українські артисти.
Уже понад місяць українські захисники героїчно боронять нашу рідну землю і завдають підступному ворогу важких непоправних втрат. Вітчизняні артисти також не стоять осторонь. Дехто воює в ЗСУ, дехто вступив до лав територіальної оборони, а дехто продовжує роботу на культурному фронті, створюючи й виконуючи пісні.
Фраза «рускій ваєнний карабль, йди на#уй» стала чи не головним гаслом цієї війни і якнайкраще змальовує ставлення українців до цинічних російських агресорів.
Днями фронтмен гурту МЕРІ Віктор Винник виклав у мережу пісню, яку так і назвав «Рускій ваєнний карабль, йди на#уй». Віктор розповів, що пісню було написано зовсім нещодавно. Оскільки, зі зрозумілих причин, швидко спродюсувати її не вдалось, то співак просто виконав пісню під гітару на студії. Цей матеріал було відзнято і нашвидкуруч змонтовано та опубліковано в YouTube.
Війна внесла свої корективи в усі аспекти нашого життя. Але вона не здатна зупинити життя країни, що виборює свою свободу. Українські артисти, кожен у свій спосіб, долучаються до цієї боротьби. Культурний фронт також дуже важливий і робить великий вклад у нашу Перемогу.
Днями Віктор Винник і МЕРІ представили пісню під назвою «Герой». Для відео були використані живі кадри боїв, що точаться просто зараз на нашій землі. Пісня цікава тим, що була написана більш як десять років тому, в 2011-му, тоді ж була записана демоверсія. Усі ці роки пісня пролежала у шухляді, чекаючи свого часу.
Чоловічий вокальний квартет «Акорд» з Тернополя презентував нову пісню. Автором відео є молодий режисер Юрій Вітяк.
Кліп на ліричну українсько-іспанську пісню Una noche — це чуттєва розповідь про стрімке й палке кохання, що зароджується з першого погляду.
Історія зближення двох людей налічує миті, кожну з яких вони намагаються зробити незабутньою.
До дня усіх закоханих українські музиканти Віктор Винник і МЕРІ підготували нове відео на пісню «Бути з тобою». Цей трек був останнім у альбомі «Снайпери-Амури», який ще не було візуалізовано, тому команда вирішила це виправити.
Режисером, як і в попередньому кліпі «Тільки не треба», став сам Віктор Винник, а зйомками займався Дмитро Кошлань з компанії «West Art».
За задумом режисера, в кліпі йдеться про романтичну історію двох закоханих, яку в ролі письменника на вінтажній друкарській машинці пише сам Віктор. Юнак підіймається в гори, долає різні перешкоди, щоб зустріти на вершині свою кохану, яка чекає на нього. На ролі головних героїв було влаштовано кастинг. Віктор Винник зауважив: попри те, що молоді люди не є професійними акторами, зі своїми ролями впорались на відмінно.
У ці святкові дні особливо доречні слова з пісні «Країно моя»:
Ми не такі, щоб відступать,
Бо правда є твоя й моя,
На цій землі нас не здолать,
Країно моя.
Автор тексту — Олександр Бригинець, автор музики — Артур Кульпович, а виконавець — співачка, телеведуча, художниця, науковець, письменниця, громадська діячка і волонтер Анжеліка Рудницька. Цю пісню вона виконувала на великих сценах, міжнародних фестивалях і на фронті. Анжеліка має рацію: «… тепер у пісні нове звучання, нове життя, нові відеоасоціації, нові крила!»