Рудницька Анжеліка

ПРЕМ′ЄРА 2017! Анжеліка Рудницька та Paul Manandise - Люляй-Люляй (колискова)

Нарешті з`явився довгоочікуваний кліп "Люляй-люляй", присвяченому всім, хто віддав своє життя за Україну! У головних ролях – відома співачка, легендарна телеведуча, волонтер Анжеліка Рудницька і француз, який співає українською, Paul Manandise

Нагадаємо: 29 жовтня несподіваний дует - Анжеліка Рудницька та Монандіз зняли надзвичайно зворушливий кліп на пісню "Люляй-люляй, мій синочку" (колискова). 

Прем'єра кліпу «Вірю!» Анжеліки Рудницької — 1 березня 2016

Пісня Анжеліки Рудницької присвячена усім, хто вміє вірити, чекати, молитися і любити. Зовсім скоро — презентація кліпу! Анжеліка розповідає:

Мистецька Агенція «Територія А» представляє благодійний вечір «Вірю. Чекаю. Люблю»

rudnytskaЛегендарний хіт-парад «Територія А» продовжує відзначати своє 20-ліття двадцятьма благодійними акціями. Перший день весни зустрічаємо із вірою і любов’ю.
1 березня о 19:00 у кінотеатрі «Кінопанорама» відбудеться благодійний вечір "Вірю. Чекаю. Люблю" за участі відомих українських артистів, серед яких постійні учасники благочинних акцій «Території А» – Ілларія, Марина Одольська, Віктор Павлік, Дмитро Оскін, Костя Гнатенко, Артур Кульпович.

Почесними гостями благодійного вечора будуть українські захисники. 

Родзинкою вечора стане прем’єра нового кліпа Анжеліки Рудницької «Вірю». Кліп присвячений усім, хто вміє вірити, чекати, молитися і любити. Це історія українки, яка чекає коханого з війни. Вона живе звичним життям, де поруч із щоденними турботами, друзями, зустрічами – порожнеча, яку може заповнити лише повернення коханого. Усі її думки, емоції, молитви зосереджені на вірі, що Він повернеться. З ним у дім повернеться щастя, радість і любові стане ще більше. 

Анжеліка Рудницька: «Дорога до щастя - це шлях на війну»

Співачка, телеведуча, художниця Анжеліка Рудницька першою з артистів дала концерти у прифронтовій зоні на Луганщині.

На початку серпня Анжеліка разом зі народним депутатом України Олесем (Олександром) Донієм та поетом Артемом Полежакою побували в місцях дислокації батальйону «Айдар» у м.Старобільську та м. Щастя і подарували українським військовим трохи мирних емоцій.

Анжеліка Рудницька продає колекцію своїх подушок

Співачка, телеведуча і художниця Анжеліка Рудницька оголосила про продаж ексклюзивної колекції подушечок-думочок із зображенням своїх картин, щоб допомогти пораненим військовослужбовцям і біженцям. 

Це яскрава і приємна підбірка декоративних шовкових подушок, наповнена барвами і прадавніми символами в авторській інтерпретації художниці. Раніше прикрашала виставки Рудницької в Україні та світі. А ще думочки Анжеліка дарувала друзям, тому їх часто можна зустріти в оселях відомих українців. Нині ж кожен може зробити собі приємність - прикрасити свій дім гарними подушечками і допомогти пораненим військовим.

Думки вголос

На Різдво говорила з мамою про те, що не уявляю свого життя без Києва, що в іншому місті (хоча у світі так багато гарних улюблених міст) я не змогла б жити... 

але орки, урки, гопники і духовні тітушки перетворили це місто на пекло. і водночас на місце СИЛИ. це мудре, древнє місто виштовхне прибульців, які розкрадають, руйнують,знищують його. Київ - ти найкращий. ти НАШ.

Анжеліка Рудницька

Об'єднати вміст