Презентовано новий номер журналу "Українська культура"

У Києві презентували один з нових журналів найстарішого українського часопису «Українська культура». Журнал представили в Укрінформі його автори за участю героїв публікацій у найсвіжішому номері.

Участь у круглому столі взяли: Тетяна Череп-Пероганич – головна редакторка журналу; Сергій Сай-Боднар – керівник Пресцентру «Укрінформу»; Андрій Щекун – член редколегії журналу, менеджер з видавничої діяльності ТОВ «Видавничий дім «Українська культура»; Ліна Тесленко – член редколегії журналу, журналістка; Оксана Пекун – народна артистка України; Вікторія Васалатій – заслужена артистка України; Павло Кущ – журналіст, письменник; Ольга Нижник – співзасновниця Міжнародного фонду Івана Франка; Марина Ткачук – режисерка; Анжеліка Рудницька – заслужена артистка України. 

«Наступного року ми святкуватимемо 100 років від початку заснування «Української культури». Різні перипетії траплялися в його житті, але він відновлений. Наша мета сьогодні донести до українців, що є такий журнал і знайти потенційних передплатників, рекламодавців, які допоможуть нам рухатися далі», – сказала головна редакторка журналу Тетяна Череп-Пероганич.

Народна артистка України Оксана Пекун вважає публікацію про неї в “Українській культурі” одним із найвищих щаблів своєї творчості.

«Це рік моєї 25-річної діяльності, він розпочався з мого сольного концерту в Палаці “Жовтневому”, а закінчився таким прекрасним доробком. Це один із найвищих щаблів у моїй творчості. Цей журнал дуже штивний, він як широкоформатне кіно, в ньому все прекрасне – світлини, матеріали. Цей журнал – перший форпост нашої культури й українства”,  – сказала Пекун.

Заслужена артистка України, авторка й ведуча першого українського телевізійного хіт-параду кліпів “Територія А” Анжеліка Рудницька так само рада, що 25-річчя її творчого дітища не оминув часопис “Українська культура”.

“Добре, що згадали про “Територію А”, як частину історії української культури, музики, телебачення. Іноді українське мистецтво мені нагадує партизанський рух, де кожен з митців сидить у своєму окопі й відстрілюється як може. І так важливо, коли є платформи, які дозволяють всьому цьому партизанському руху об’єднатися й відчути себе єдиним культурним фронтом”, – наголосила Рудницька.

Заслужена артистка України Вікторія Васалатій вважає “Українську культуру” літературним шедевром і пишається тим, що вона опинилася на його сторінках.

“Ніщо так не підіймає дух і не окрилює, як знання про минуле, теперішнє і майбутнє. Наша країна має чим пишатися, і тут так змістовно й багатогранно повідомляється про це. Хочеться порадити українцям мати такі видання”, – сказала Васалатій.

Співзасновниця Міжнародного фонду Івана Франка Ольга Нижник вважає часопис “Українська культура” ковтком свіжого повітря для українства.

“Мені згадується Чикаленкова “Рада” початку 20 століття, яка була на той час ковтком свіжого повітря для української культури й мови. Так тепер в незалежній Україні, здається, журнал “Українська культура” є ковтком свіжого повітря, можливо, сонячним променем, якого потребує українське суспільство”, – наголосила Нижник.

Захід відбувся з нагоди презентації виходу чергового номера журналу “Українська культура” за участі героїв публікацій, з метою проінформувати українського читача щодо наявності самого видання та передплати на 2021 рік.

“Українська культура” – це одне з найстаріших культурологічних видань в Україні. Основні теми – музика, кіно, література, образотворче мистецтво, архітектура, нові медіа, дизайн, фотографія тощо. У 2020 році було видано шість номерів журналу. Журнал “Українська культура” видає ТОВ “Видавничий дім “Українська культура”.

Більше інформації та відео тут.

Фото Ірини Савенко

 

ДолученняРозмір
130863205_203574144737143_2306840364448882191_n.jpg294.26 КБ