Посилання

Мистецькі сайти

Державні установи

Приватні ініціативи

Знайти спільну мову: кращі способи вивчати англійську в інтернеті

Знання англійської відкриває двері до високооплачуваної роботи, величезних масивів корисної інформації і, звичайно, перегляду серіалів в оригіналі. Platfor.ma підготувала добірку найбільш зручних і цікавих способів вивчати мову онлайн: від безкоштовних курсів до ігор, постановки вимови і вчителя по Skype.

Сьогодні не потрібно бути суперполіглотом і володіти безліччю мов, щоб комфортно пересуватися по світу і не відчувати незручностей у спілкуванні. Знання навіть однієї-єдиної мови – англійської – відкриває масу можливостей для будь-якої людини. У нашій країні знання англійської в кілька разів підвищує середню зарплату фахівця в різних сферах - про це йдеться в дослідженні соціологічної компанії TNS 2015 року. Серед можливостей, які дає знання англійської, українці виділяють вільне спілкування з іноземцями, високі шанси отримати високооплачувану роботу в Україні, а також навчання і працевлаштування за кордоном.

Міжнародні автобусні маршрути з України

 Назва маршруту, Кінець , маршруту - , країна, Початок , маршруту - місто, Кінець , маршруту - , місто, Український перевізник, Паритетний перевізник, Дні тижня , відправлення з , України, Час , відправлення , з України, Час , прибуття , в іншу , країну, Дні тижня , відправлення з , іншої країни, Час , відправлення , з іншої , країни, Час , прибуття , в , Україну , Пункти перетину , державного кордону, Строк дії , дозволу, , Дні відправлення , з України, Час відправлення з України, , Проміжні зупинки, 2, , , , , , , , , , , , , , , , , пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд, 5.1, 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 5.7, 5.8, 5.9, 5.1, 5.11, 5.12, 5.13, 5.14, , Пункт, Час, Пункт, Час, Пункт, Час, Пункт, Час, Пункт, Час, Пункт, Час, Пункт, Час

Австрія

Національна спілка письменників України (НСПУ) — телефонний довідник

Голова НСПУ Михайло Сидоржевський, приймальня 253-45-86

Заступник голови НСПУ Володимир Шовкошитний

e-mail: volodymyr_sh@ukr.net, тел.: 067 224 0061

253-27-68
Бухгалтерія   253-20-45

Відповідальний секретар НСПУ Олександр Бакуменко

e-mail: kmo_nspu@ukr.net

253-93-10

Секретар НСПУ по роботі з молоддю Олеся Мудрак

e-mail: mudrakl@ukr.net

253-11-63

Голова Київської міської організації НСПУ Володимир Даниленко

Як отримати грант

Словники

  • http://lcorp.ulif.org.ua/dictua/ Орфографічний словник, словник синонімів, словник фразеології, словник словозміни
  • http://r2u.org. ua Російсько-українські, українсько-російські словники.
Об'єднати вміст