Мінкультури України

Затверджене Положення про Експертну раду Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва

Міністерство куультури України видало наказ від 02.12.2016 № 1130 «Про затвердження Положення про Експертну раду Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва» 

Міністерство культури оголосило пошук креативних ідей для розвитку сучасної української культури

Міністерство культури оголосило пошук ініціатив щодо розвитку сучасної української культури. На офіційному сайті Міністерства культури розміщене електронне опитування «Креативна Україна». У рамках нього кожен охочий може запропонувати певний культурний захід, зміну до законодавства у сфері культури, метод оптимізації роботи закладів, підпорядкованих Міністерству культури, чи будь-яку іншу корисну суспільству ідею. Задля цього необхідно взяти участь у опитуванні, де слід заповнити коротку анкету, а у відведеному текстовому полі висловити свою ідею, вказавши її мету, строки реалізації, необхідні ресурси та спосіб оцінки її ефективності.

14 травня письменник Андрій Курков презентує Всеукраїнський медіа-портал «Культ UA»

Медіа-портал Культ UA Міністерства культури України завершує тестові випробування і розпочинає системне висвітлення культурного життя країни в усьому різноманітті його проявів. Актуальні анонси та новини, останні події зі сцен та арт-майданчиків, інтерв’ю зі знаковими постатями та ньюз-мейкерами сучасного мистецького життя пріоритетні для нового Інтернет-ресурсу. Познайомтеся з його творцями і всіма, хто сповідує культ української культури!

При цій нагоді Вас також очікує:

Міністерство культури фінансує культурні заходи для учасників АТО та мирного населення територій, прилеглих до зони бойових дій

Координаційна рада «Зброя культури» розпочала приймати заявки на фінансування культурних заходів для учасників АТО та мирного населення територій, прилеглих до зони бойових дій. З 13 лютого до коордради направлено вже 5 заявок.

Для інформування про роботу координаційної ради та анонсування заходів, які відбуватимуться в рамках проекту, створено окремий розділ на офіційному веб-сайті Міністерства культури.

Об'єднати вміст