Міністерство культури фінансує культурні заходи для учасників АТО та мирного населення територій, прилеглих до зони бойових дій

Координаційна рада «Зброя культури» розпочала приймати заявки на фінансування культурних заходів для учасників АТО та мирного населення територій, прилеглих до зони бойових дій. З 13 лютого до коордради направлено вже 5 заявок.

Для інформування про роботу координаційної ради та анонсування заходів, які відбуватимуться в рамках проекту, створено окремий розділ на офіційному веб-сайті Міністерства культури.

Заявку на підтримку заходу в рамках проекту "Зброя культури" можна отримати цим посиланням.

Для отримання інформації з приводу проекту та для роботи з заявками звертайтеся до Анни Фурсенко за адресою mega-mincult@ukr.net або телефоном (044) 486-77-44.

ДОВІДКОВО:

2 лютого Міністерство культури України створило Координаційну раду з представників мистецьких кіл та активістів, які організовують та берутьучасть у мистецьких заходах в зоні АТО. Співголовами коордради стали Заступник міністра культури Ростислав Карандєєв та лідер мистецькогооб’єднання «Остання Барикада» Олесь Доній.