Біографії

Катерина Терещенко — біографія

Катерина Олександрівна Терещенко (народилася 10 травня 1989 року в місті Біла Церква) — естрадна співачка, автор-виконавець, педагог естрадного вокалу. Володар гран-прі конкурсу «Молода Галичина» (2007). Лауреат міжнародних і українських конкурсів.

Вчилася у навчально-виховному комплексі «Cвічадо» (1995-2004), музичних школах № 1 (2002-2003) і №5 (2003-2005) міста Білої Церкви.

Ольга Нижник — журналіст, громадcька діячка

Ольга Андріївна Нижник (народилася 12 січня 1986 у м. Бердичів, Житомирська область)— громадська діячка, журналістка, заступниця директора  Благодійної організації  «Міжнародний фонд Івана Франка (м. Київ).

Освіта - Київський Славістичний Університет ( 2007р.), Київський інститут Міжнародний університет ( 2009 р.)

Нагороджена Орденом святої рівноапостольної княгині Ольги  Української православної церкви (КП) (2016 р.)

Досвід роботи:

Оксана Стогній-Рибась — автобіографія

Оксана Стогній-Рибась (народилася 1989 р. у м. Дніпропетровськ). Більшу частину життя прожила в Києві, зараз мешкаю в Харкові. Кандидат філологічних наук за спеціальністю «українська література» (аспірантура КНУ ім. Тараса Шевченка). Аналітично орієнтований психолог (Асоціація глибинної психології «Теурунг»), наративний практик і віршотерапевт (проєкт «Словотерапія»). Автор двох двомовних поетичних збірок: «Слово» (2014) і «Пристань» (2018).

Діана Овсяникова — біографія

Діана Овсяникова (народилася 17 червня 1979 року у Києві) — українська джазова співачка (сопрано), вокалістка гурту «Lush Life» композитор, педагог. 

Мама — вихователька дитсадку, батько — військовий. Співала з дитячих років на шкільних концертах. У 14 років записалась у дитячий хор «Любисток», у 17 років вже співала в хорі костелу Св. Олександра. Згодом охрещена у римо-католицькій традиції. Вважає християнство важливою частиною свого життя.

Тетяна Цой — біографія

Тетяна Цой (справжнє ім'я Цой Тетяна Андріївна, народилася 15 травня 1965 року в селі Клепачі Славутського району Хмельницької області ) — українська письменниця, авторка художньо-документального роману «Мені байдуже, що люди скажуть» (2019)

Народилася в сім'ї сільської інтелігенції. Мати — вчителька, батько — головний агроном в селі Клепачі Славутського району Хмельницької області.

У 1980 році закінчила Клепацьку восьмирічну школу.

Юлія Манойленко — біографія

Юлія Манойленко – авторка 7 поетичних книг, лауреат премій ім. О. Олеся, ім. І. Котляревського та ім. В. Симоненка, членкиня Національної спілки письменників України.  Щойно з друку вийшла вже сьома збірка поезій «Росою серця». Про нову збірку член Національної спілки письменників України Володимир Шкурупій (Архієпископ Афанасій) написав: «за, здається, простими словами поезії Юлії Манойленко розкривається глибина життя, епічність буття людини, трагічність і щастя її долі. Адже поезія – це слово, а в апостола Іоанна сказано: «Спочатку було слово».

Слободяник Ірина — біографія

Ірина Володимирівна Слободяник народилася у грудні 1959 року на острові Сахалін. З дитинства мешкає у Дніпродзержинську – Кам’янському. Основою свого життя вважає слово, проявлене у творчості і журналістській роботі. Ветеран журналістики, член НРУ, Член літературної студії «Факел», міського та обласного літературних об’єднань.

Лариса Недін — автобіографія

Лариса Недін (народилася 1 лютого 1965 року, в м. Овідіополь, Одеської області) – актриса, театральний педагог, письменниця, радіоведуча, лауреат всеукраїнських і міжнародних літературних та мистецьких премій, заслужена артистка України.

Наталка Діденко — біографія

Наталія Василівна Діденко (народилася 15 квітня 1961 року в с. Копайгород Барського р-ну Вінницької області) — український метеоролог, телеведуча, блогер.

Народилася в сім'ї вчительки, Дяченко Віри Макарівни, та геолога, Онаця Василя Івановича.

Оксана Загранюк — автобіографія

Оксана Загранюк народилась 21 березня 1981 року в невеликому містечку Ярмолинці, що на Хмельниччині. Навчалась у Ярмолинецькій школі №1. Закінчила Хмельницький державний університет за спеціальністю «Маркетинг». Працювала в управлінні Пенсійного фонду України в Ярмолинецькому районі. Зараз працюю бухгалтером в районній державній адміністрації. Заміжня. Маю донечку Іринку (6 років).

Зовсім недавно відкрила у собі талант до написання невеличких оповідань. І це стало несподіванкою, адже все своє життя мала справу з цифрами і "любила" їх.

Арсенія Велика — біографія

Арсенія Велика (справжнє ім'я Людмила Данилюк) народилася в Покровському під Кіровоградом у родині сільських інтелігентів. Закінчила Одеський університет імені Іллі Мечникова, за фахом біохімік. Живе в Одесі.

Друкувалася в періодичній пресі. Є авторкою книжок «Стильна жінка» (2005), «Острова любви» (2008), «Срібний перетин» (2014), «Жінка в лахмітті правди» (2016), «Оксамитова тека, або Україна і буржуазний стиль» (2019). Має низку наукових праць із курортології та бальнеології.

Ольга Ілюк — біографія

Ольга Ілюк народилась 22 квітня 1979 року в містечку Глибока на Буковині у сім’ї інтелігентів, юриста Дмитра Ілюка та бухгалтера Марії Ілюк.

Поет, письменник, журналіст, блогер, художник і музикант-аматор.

Автор численних публікацій у місцевій періодиці (газетних виданнях Чернівців, Львова, Києва, Рубіжне, Глибоки), в літературних журналах та інтернет-сайтах.

Об'єднати вміст