Біографії

Ольга Ілюк — біографія

Ольга Ілюк народилась 22 квітня 1979 року в містечку Глибока на Буковині у сім’ї інтелігентів, юриста Дмитра Ілюка та бухгалтера Марії Ілюк.

Поет, письменник, журналіст, блогер, художник і музикант-аматор.

Автор численних публікацій у місцевій періодиці (газетних виданнях Чернівців, Львова, Києва, Рубіжне, Глибоки), в літературних журналах та інтернет-сайтах.

Леся Циба — біографія

Леся Циба народилась 7 вересня 1966 року у с. Шабалинів Коропського району Чернігівської області. У 1987 році закінчила філологічний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту ім. М. Гоголя. Працювала в Олександрівській середній школі Бобровицького району заступником директора з навчальної роботи, завідуючою відділом оргкадрової роботи, керівником апарату Бобровицької райдержадміністрації. Із березня 2011 року – директор Бобровицької централізованої бібліотечної системи.

Чоловік – Олександр, діти – донька Тетяна і син Сергій, внук Дмитро.

Валентина Гуменюк — біографія

Валентина Гуменюк (поетичний псевдонім Палома, народилася в смт Ланівці тернопільської області) — українська поетеса і громадська діячка.

За освітою економіст-фінансист. Працювала в науково-дослідному секторі вишу, обласних планових і комерційних структурах міста Тернополя. Мешкає в Мадриді, Іспанія.

Перша збірка поезії «Із Богом у душі» вийшла з друку в 2014, Тернопіль. В 2017 році збірка поезії «Мій світ тобі» вийшла друком у Києві. В 2019 році збірка поезії «Осінній колаж» вийшла друком у Києві і видавництві «Український пріоритет».

Вікторія Галамага — автобіографія

Вікторія Галамага народилася в сім'ї викладачів, лікарів і науковців – неординарних і творчих. Це був 1949 рік, свято Чесного і животворящего Хреста. Харків.

З 1959 року родина переїхала до Львова. Бабця Клавдія була лікарем, чудово грала на фортепіано, в'язала гачком і, головне, розповіла, як Господь благословляв і рятував їх у нелегкі хвилини буття, що заклало основу моєї віри в Бога! Освіту я здобула в Дрогобицькому інституті, як викладач музики, вийшла заміж, народила дочку і сина.

Тетяна Шептицька — біографія

Тетяна Шептицька – науковець, журналістка, поетка, громадська діячка.

Народилася у Києві. У 1998 р. закінчила факультет української філології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова. У 2006 р. захистила кандидатську дисертацію «Антималоросійський дискурс української літератури 1920-х – поч. 1930-х рр. (на матеріалі Літературно-наукового вістника)». Працювала у Центрі українознавства КНУ імені Тараса Шевченка. У 2015-2017 рр. – ведуча «Радіо Промінь». З 2013 р. – волонтерка й координаторка культурно-мистецьких заходів «Безкоштовних курсів української мови». Із серпня 2015 р.– заступник генерального директора з наукової роботи Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили».

Лілія Кобільник — біографія

Лілія Іонівна Кобільник (народилась 3 березня 1952 року в Стрию Львівської області) — педагог, український хоровий диригент, композитор, виконавець у жанрі авторської пісні.

Закінчила  Дрогобицьке музичне училище, Дрогобицький педагогічний інститут (1983; клас Юрія Корчинського), Львівську консерваторію (1992; клас Богдана Завойського).

Із 1988 року – викладач, із 2004 — доцент кафедри методики музичного виховання і диригування Дрогобицького педагогічного університету.

Дзвінка Легіт

Дзвінка Легіт — народилася і виросла у Львові. Закінчила спершу музичну, потім середню загальноосвітню школи. Вчилася в ЛНУ ім. Франка на біологічному факультеті. Червоний диплом отримала разом зі спрямуванням вчителювати. Відмовилася від педагогічної кар'єри, працювала інженером в одному з науково-дослідних інститутів. Дисертацію зробила і захистила у Відні. Старший науковий співробітник. 

Таїсія Шаповаленко — автобіографія

Таїсія Василівна Шаповаленко, (народилась 3 жовтня 1952 року в селі Денисівці Оржицького району Полтавської області) — журналіст, письменник. Закінчувала Денисівську середню школу. Вищу освіту здобувала в Ніжинському педагогічному інституті  імені Гоголя в 1969 -1973 роках, дворічні Вищі літературні курси Літературного інституту в Москві закінчувала в 1985 році.

Лілія Бондаревич-Черненко — біографія

Лілія Бондаревич-Черненко (народилася в Білорусі на Ошмянщині, Гродненська область) — письменниця.

Закінчила філологічний факультет Гродненського університету імені Янки Купали.

Інна Гончар — біографія

Інна Гончар – член Національної спілки журналістів України, лауреат обласної премії імені Ольги Кобилянської в номінації «Поезія», дипломант творчого конкурсу імені Анатолія Масловського «Кращі публікації газети „Буковина“», володар медалі «За вірність заповітам Кобзаря», фахівець зі зв’язків з громадськістю філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» і водночас кореспондент міського часопису «Наша газета. Новодністровськ-інфо» із міста Новодністровськ Чернівецької області.

Людмила Камерон — біографія

Людмила Станіславівна  Камерон (народилася 12 жовтня 1973 в місті Житомирі) — поетеса і художниця.

Має 2 вищі освіти: економічну та педагогічну. Виховує двох доньок. Працює прес-секретарем АТ «Житомиробленерго».

Майже весь свій вільний час присвячує творчості — поезії, прозі та живопису. У Житомирі відбулися її дві персональні виставки, також вона є учасником обласних  та всеукраїнських творчих заходів.

Картини Людмили прикрашають приватні колекції в Україні та багатьох зарубіжних країнах.

Ольга Романишин — біографія

Ольга Володимирівна Романишин народилася та виросла на Прикарпатті (м.Долина, Івано–Франківська область).

Перші спроби пера відбулись у шестирічному віці та були поштовхом до того, щоби Слово стало невід’ємною частиною життя. З відзнакою закінчила Долинську дитячу школу естетичного виховання імені Мирослава Антоновича у 2002 році (клас фортепіано). У 2006 році закінчила Долинську спеціалізовану школу І–ІІІ ступенів №6, отримала золоту медаль «За високі досягнення у навчанні». Того ж року переїхала до міста Львова, після вступу до Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, де мешкає й сьогодні.

Об'єднати вміст