Біографії

Катерина Артеменко — біографія

Катерина АвраменкоКатерина Михайлівна Артеменко (народилася 7 серпня 1997 в Києві) — актриса, співачка, композиторка, авторка пісень.

В 2014 році закінчила Київську середню спеціалізовану музичну школу імені М. В. Лисенка за класом фортепіано, викладач Толпиго Н. К.

В 2014 вступила в Національну музичну академію ім. Чайковського за спеціалізацією фортепіано. Протягом навчання в КССМШ та НМАУ брала участь у всеукраїнських і міжнародних конкурсах, писала музику і співала в камерному дівочому хорі КССМШ ім. Лисенка, в складі хору також відвідала безліч міжнародних конкурсів та фестивалів. 

Людмила Касьяненко — біографія

Людмила Касьяненко — українська співачка, поетеса і композитор, живе в Техасі, керівник дитячого колективу «Калина", який має велику популярність, часто виступає на фестивалях, бере участь в концертах.

Людмила навчалася в музичній школі по класу акордеона і фортепіано, потім — в Дніпропетровському коледжі культури і мистецтв, здобула ступінь бакалавра.

Наталя Жиліна-Жура — біографія

Наталя Василівна Жиліна-Жура (народилася 1 жовтня 1972 року в Чкалові Запорізької області) — поетеса і казкарка.

Народилася в родині вчителів. Мешкає в Дніпрі. Після закінчення 10 класів середньої школи навчалась у Дніпропетровському педагогічному училищі, потім у Бердянському державному педагогічному університеті отримала психолого-педагогічну освіту.

Заміжня. Має доньку і сина.

Тетяна Волошина — автобіографія

Тетяна Вікторівна Волошина (дівоче прізвище — Савчук) — народилася 12 лютого 1982 року на Поділлі, в мальовничому та розкішному селі Поляхова на Хмельниччині, у родині землеробів та педагогів. Зі шкільних часів почала віршувати. Займала призові місця на обласних конкурсах, олімпіадах. Але доля склалася так, що вступила до юридичного вишу (Хмельницький інститут управління та права), закінчила його з відзнакою і працевлаштувалася в зовсім не поетичну структуру –  поліцію, де й працюю до цього часу (у м. Нетішин), у званні майора.

Любов Романюк — біографія

Любов Володимирівна Романюк — громадська та культурна діячка, журналістка, поетеса, волонтерка.

Народилася 11 серпня 1981 року в Рівному. Навчалася на факультеті міжнародних відносин слов’янських країн Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету, спеціальність «міжнародна інформація» (2003). З 2019 року обіймає посаду начальниці управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації. З 2015 року – депутат Рівненської міської ради двох скликань. Голова Громадської організації «Золотіїв», член Національної спілки журналістів України.

Любов Базів — біографія

Любов Миколаївна Базів (народилася 3 травня 1978 року в місті Кропивницький) — журналістка, поетеса, член Національної спілки журналістів України. 

У творчому доробку — поетичні збірки «Намисто з нічних думок» (2017), «Ще осінь не доплакала своє» (2020).

Ольга Ліщук — біографія

Ольга Миколаївна Ліщук народилася в 1966 році. Має вищу фармацевтичну освіту. Працювала в аптеках Запорізької області, а також – в Лівії, Йорданії, Італії.

З 2015 року – членкиня міської організації композиторів Запоріжжя, з 2017 – членкиня Національної спілки письменників України та Всеукраїнської асоціації сатириків і гумористів «Весела Січ» ім. Петра Ребра.

Поліна Фєдуркіна — автобіографія

Народилася у прекрасний сонячний день –  22 липня 1998 року. Саме з цієї дати почалась дивовижна та цікава історія мого життя.

Із дитинства дуже захоплювалася малюванням, тому з 8 років уже навчалася у Сєвєродонецькій дитячій художній школі. Дев`ять щасливих років викладачі ділилися своїм досвідом, терпеливо навчали та дарували не тільки неоціненні знання, але й частинку своєї душі. Я досі із теплом згадую ті уроки, цікаві відкриття й особливу атмосферу цього місця.

Зоя Скоропаденко – біографія

Зоя Скоропаденко – сучасна українська художниця. Народилася у Кривому Розі, з п'яти років її вчив відомий український художник Григорій Синиця.

Потім Зоя навчалася в художній школі й мріяла про кар'єру художниці, однак розпад СРСР, а за ним – шалена інфляція і тяжкі 1990-ті поставили хрест на мріях. Мистецтво – недешеве задоволення, і далі вчитися на художника, не маючи грошей, було нереально. Ще нереальніше – заробляти гроші, працюючи художником. Мистецькі цінності у цілого суспільства відійшли на друге, чи то пак – десяте місце.

Марія Оспіщева-Павлишин — біографія

Марія Андріївна Оспіщева-Павлишин (мистецький псевдонім Dita Galas, народилась 29 жовтня 1994-го року у м. Києві) — живописець.

Людмила Шевченко — біографія

Людмила Григорівна Шевченко (народилася 21 березня 1977 в селі Стецівка Черкаської області) – науковець і поетеса, кандидат філологічних наук, доцент, викладач латинської мови та основ медичної термінології Українського медичного ліцею НМУ імені О. О. Богомольця.

Професійні досягнення:

Кандидатська дисертація за темою: «Етикетна латиномовна поезія в українській літературі XVI–XVIII ст.» захищена 2005 р. (шифр спеціальності – 10.01.01).

Валентина Матієнко — біографія

Валентина Іванівна  Матієнко (народилася 24 жовтня 1963 року в селі Шумилові Бершадського р-ну Вінницької області) — художниця.

Народилася в селянській родині. Батьки працювали в колгоспі: батько Іван Семенович Маляренко – в будівельній бригаді, мати Марія Трифонівна Маляренко (Мосендз) – в городній бригаді.

Об'єднати вміст