Ольга Ліщук — біографія

Ольга Миколаївна Ліщук народилася в 1966 році. Має вищу фармацевтичну освіту. Працювала в аптеках Запорізької області, а також – в Лівії, Йорданії, Італії.

З 2015 року – членкиня міської організації композиторів Запоріжжя, з 2017 – членкиня Національної спілки письменників України та Всеукраїнської асоціації сатириків і гумористів «Весела Січ» ім. Петра Ребра.

У творчому доробку – десять різножанрових книжок: поетичні збірки «Чудеса по заказу» (Запоріжжя, 2015), «Щоб легше йти» (Запоріжжя, 2016), «Курортный рай» (Запоріжжя, 2017); пісенники «Пісня моя» (Запоріжжя,2016) і «Осінній зорепад» (Запоріжжя, 2017); збірка «Борщик» (Запоріжжя, 2019); фантастичні повісті «Стрибок» (Запоріжжя, 2015) і «Прибуття» (Запоріжжя, 2017); фантастичний роман «Зірки не розкажуть» (Запоріжжя, 2020); дитяча книжка «Казки старої Шовковиці» (Мелітополь, 2020).

Твори ввійшли в альманахи фестивалів «Мовою серця» (Івано-Франківськ), «Зірка Різдва» (Запоріжжя), «В стінах срібного віку» (Запорізька область), «Співоча Україна» (Запоріжжя), а також в антології «Не міліють джерела Дніпрові» та «Література Запорізького краю кінця ХХ – початку ХХІ століття».

Має Диплом І ступеня огляду-конкурсу «Українка: жінка-волонтер, жінка-воїн, жінка-герой» (Київ, 2017) і Диплом переможця в номінації "краща поезія" фестивалю сучасної української авторської пісні та співаної поезії "Словоспів" (Рівне, 2021). Отримала перше місце в конкурсі оповідань "День Незалежності 2120" на літературній платформі "Аркуш" (2021). Публікант конкурсу фантастичних мініатюр «Україна. Вчора, сьогодні, завжди» (2021). Лавреатка літературного фестивалю-конкурсу «І тихим островом калиновим, згадалось батьківське село».

Кілька пісень на вірші О. Ліщук написала композиторка і виконавиця Людмила Бояренцева з Полтавщини, і вони ввійшли в її пісенники «Мелодії душі», «Полотно життя» і «Малюю весну думками». Біографія і твори О.Ліщук також є в хрестоматії для середніх і вищих навчальних закладів «Література Запорізького краю кінця ХХ – початку ХХІ століття».

https://uk.wikipedia.org/wiki/Ліщук_Ольга_Миколаївна