Людмила Касьяненко — біографія

Людмила Касьяненко — українська співачка, поетеса і композитор, живе в Техасі, керівник дитячого колективу «Калина", який має велику популярність, часто виступає на фестивалях, бере участь в концертах.

Людмила навчалася в музичній школі по класу акордеона і фортепіано, потім — в Дніпропетровському коледжі культури і мистецтв, здобула ступінь бакалавра.

У 2001 році починає навчання в університеті ім. В.Г.Короленка, здобула магістерський ступінь — керівник хору. У 1983 році керує хоровими колективами, робота включає й обов'язки диригента хору. 

Протягом 15 років - учасниця народного Театру і народного танцювального колективу.

З 2001 року працювала художнім керівником кількох музичних і пісенних груп в Полтавському коледжі управління і права. Студентські колективи під її керівництвом досягли високих професійних успіхів.

Людмила Касьяненко стала лауреатом міжнародного фестивалю в Умані, її робота була представлена ​​на міжнародній виставці «Сучасна освіта »в Україні у 2003 році в номінації« Нові технології науково-виховного процесу».

Має інтерес до розвитку українського фольклору, народних пісень.

Людмила Касьяненко-автор пісень, які звучали по радіо у виконанні різних артистів.

Свої знання і талант Людмила віддає на розвиток української культури. Вона має гарний тембр голосу широкого діапазону, з успіхом виступає як солістка.

Людмила Касьяненко була головною солісткою Полтавської філармонії. Виступала на святкових і офіційних концертах, фестивалях. Була виконавицею під камерний оркестр і оркестр народних інструментів. За рік давала по 80 концертів.

Концертна діяльність співачки відзначається високим професійним артистичним рівнем, умінням зацікавити глядача.

Людмила Касьяненко — поет і композитор. 

За активну участь в концертах Людмила нагороджена грамотами та представлена ​​до високого звання Заслужена артистка України.

У США Людмила прийняла пропозицію компаній great Event Dallas Telegraph дати сольний двогодинний концерт напередодні Різдва. концерт отримав назву From Ukraine with love. Після цього українську співачку називають в Далласі Мадонною.

На концерти Людмили приходять цінителі різної музики — ті, хто вже знає її творчість і любить мелодійність слов'янської пісні, запал циганської мелодії, а також тих, хто віддає перевагу класиці італійської музичної школи.

Пісні в її виконанні зачіпають душевні струни, пробуджують в людях гуманні почуття і зміцнюють любов до життя.

Людмила Касьяненко гастролює по містах Техасу, а також по містах Чикаго, Лос Анжелес і іншими.

Співачка випустила три збірки пісень «Колір кохання», «Золото сонця», «Плач калини». Вона створила пісні і випустила компакт-диск.

Вже понад 30 років успішно гастролює, як  співачка, по країнах Європи та Північної Америки. У Техасі вона виступала в універсальних концертних залах, на стадіонах, які були заповнені дорослими і молодими глядачами — цінителями творчості співачки. Щорічно в Далласі нагороджувалася грамотами. 

На досягнутому Людмила Касьяненко не зупиняється — у неї багато цікавих планів, ідей.