Поліна Фєдуркіна — автобіографія

Народилася у прекрасний сонячний день –  22 липня 1998 року. Саме з цієї дати почалась дивовижна та цікава історія мого життя.

Із дитинства дуже захоплювалася малюванням, тому з 8 років уже навчалася у Сєвєродонецькій дитячій художній школі. Дев`ять щасливих років викладачі ділилися своїм досвідом, терпеливо навчали та дарували не тільки неоціненні знання, але й частинку своєї душі. Я досі із теплом згадую ті уроки, цікаві відкриття й особливу атмосферу цього місця.

По закінченні школи вступила до Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за спеціальністю «Середня освіта. Українська мова та література». У 2020 році отримала диплом із відзнакою й вступила до магістратури, яку цього року вже закінчую. Майже увесь цей час я малювала у скетч буках невеликі ілюстрації. У 2018 та 2019 роках створила власні книжечки зі своїми ілюстраціями – «Йога з Мурчиком» та «Худнемо з Сонею». У них спокійний та врівноважений Мурчик займається йогою й розповідає, як правильно виконувати різні асани, а завзята мишка Соня шукає шлях до схуднення й ділиться корисною інформацією. Нині у планах – зробити ілюстрації чіткішими та яскравішими, перекласти її українською мовою й випустити невеликий тираж книжечок. Уже понад рік стала активніше займатися творчістю, пишу акрилом та олійними фарбами й збираю полотна для власної виставки. Постійно опановую нові техніки малювання, експериментую та надихаю цим інших.

Попереду багато планів, повна натхнення, запалу й ентузіазму!