Українські зірки встановлять рекорд на Луганщині

Анжеліка Рудницька за підтримки Українського культурного фонду і Луганської обласної держадміністрації представляють до 30-ліття Незалежності України мегашоу "ТИ У МЕНЕ ЄДИНА" 23 серпня 2021 року в м. Сєвєродонецьк на площі Перемоги.

У концерті візьмуть участь Анжеліка Рудницька, Поль Манондіз, гурти «Шпилясті кобзарі», «OT VINTA», «GG ГуляйГород», ЯРМАК, СКАЙ.

Родзинкою свята буде встановлення національного рекорду з наймасовішого виконання пісні ЧЕРВОНА РУТА, у якому, як очікують організатори, братимуть участь близько 4 тисяч осіб.

До свята долучаться Хмельницький театр ляльок ДИВЕНЬ з виставою для дітей та улюблені українські письменники Сашко Дерманський, Тетяна Череп-Пероганич, Артем Полежака, Дмитро Лазуткін, які виступлять у рамках проекту «Територія Книги».

Протягом дня відбуватиметься виставка-ярмарок «Територія Майстрів».

⁃ Я з початку війни працюю у прифронтовій зоні. У Сєвєродонецьку ми вже робили великі святкові акції та рекорди з українським духом, - розповідає ініціаторка проекту, співачка Анжеліка Рудницька. - Але такий масштаб став можливим завдяки підтримці Українського культурного фонду. Для усієї команди - це неабиякий виклик: за два тижні зробити велику акцію. Але ми творимо з натхненням і любов‘ю. Сподіваюся, наш подарунок до Дня Незалежності України буде яскравим і незабутнім. Запрошуємо усіх мешканців прифронтової зони приєднуватися до великого свята і разом заспівати «Ти у мене єдина».

23 серпня 2021 р., м. Сєвєродонецьк, площа Перемоги. Початок концерту о 18 годині. Вхід на всі заходи безкоштовний. Телеверсію події можна буде побачити на ютюб-каналі «Територія А» та українських телеканалах.