Діяльність громадської організації розпочалася на волонтерських засадах у квітні 2014 року за ініціативи і безпосередньої участі керівника ГО «Творча сотня «Рух до перемоги» Оксани Радушинської в межах неофіційного волонтерського об`єднання Мистецька подільська сотня. З жовтня 2015 року після офіційної реєстрації ГО «Творча сотня «Рух до перемоги» діяльність було продовжено в межах даної ГО.
Діяльність громадської організації спрямована на надання благодійної допомоги (гуманітарної, мистецько-культурологічної та морально-психологічної) військовослужбовцям,які перебувають на позиціях у зоні проведення АТО (ООС); учасникам АТО (ООС), котрі проходять лікування в шпиталях України після поранень; армійцям на полігонах України; родинам учасників АТО (ООС); цивільному населенню у зоні АТО (ООС).
«В страсний тиждень не можна відмовляти в проханнях про допомогу і співчутті. Вважається, що в цей період до людей звертається сам Бог… – розпочинає свій коментар щодо поїздки голова ГО «Святиня-Берегиня», Президент Дипломатичної Ради в Україні, Вікторія Ліснича.
Декілька тижнів назад до нас звернулись друзі-волонтери із зони АТО розповіли про школу-інтернат у Костянтинівці, який потребує допомоги. Поки дорослі роздумують про вектори співпраці на міжнародному ринку, економіку і правильні цінності дітям потрібен водонагрівач, засоби гігієни і увага. Тому ми зібрали експрес-нараду, обдзвонили волонтерів і вирушили в школу-інтернат у Донецькій області, завезти дітям дух Великодня. Чужих дітей не повинно бути. Діти – наше майбутнє…».
Унікальний дерев'яний кіот ХІХ століття після реставрації презентували у Софійському соборі Києва. Гроші на оновлення реліквії, близько тисячі доларів, зібрали на благодійному концерті солістки Віденської опери - українки Вікторії Лук'янець. За словами, директора заповідника Нелі Куковальської, тепер в Україну хочуть повернути ікону Миколи Мокрого - одну з перших чудотворних ікон Київської Русі. Саме вона була в кіоті. Під час Другої світової війни її вивезли за кордон.
20 січня 2018, 19:00 • Національний заповідник Софія Київська • Київ, вул. Володимирська, 24
Всесвітньо відома оперна співачка, народна артистка України Вікторія Лук’янець дасть традиційний благодійний концерт у Софійському соборі. Почути наживо унікальний спів зможуть всього 100 відвідувачів.
Телефон для бронювання квитків: 044-278-46-98
Джерело: http://kyiv-online.net/…
Його підготували і провелили учасники Творчої сотні «Рух до перемоги» (м. Старокостянтинів Хмельницької обл.) спільно з Центральним будинком офіцерів ЗСУ (м. Київ). Приурочений до Міжнародного Дня волонтера, Дня Збройних Сил України. До вирішення організаційних питань долучилися також 42 Гарнізонний будинк офіцерів та Головне управління морально-психологічного забезпечення військовослужбовців.
Розпочався захід відео про діяльність волонтерської команди, яка здійснила понад тридцять поїздок в зону АТО. Туди від початку війни везуть ці світлі люди не лише свої таланти, а й все необхідне, збираючи по крихті, аби підтримати тих, хто тримає, захищаючи наш спокій, в руках зброю.
До Дня Захисника України унікальний альбом сучасної фронтової пісні потрапить у військові частини передовсім на сході країні, а також на передову
Побачив світ альбом сучасної фронтової пісні #ПісніВійни. Компакт-диск об’єднав 15 композицій, написаних воїнами АТО під впливом пережитого на війні на сході України. Усі ці пісні в рамках соціально-мистецького проекту #ПісніВійни були записані на професійній студії в унікальних дуетах бійців-авторів та відомих українських артистів.
Перші 1000 примірників диску учасники проекту – доброволець і бард Олекса Бик та лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк – передали у Києві представникам Генерального штабу Збройних Сил України. І вже до Дня Захисника України, до 14 жовтня, #ПісніВійни потраплять у сотні військових частин передовсім на сході країни, а також на передову.
20 вересня стартує нова хвиля проекту "Книжка на Схід". На сьогоднішній день участь у проекті підтвердили близько п'ятдесяти українських митців та громадських діячів. Серед них: Сергій Жадан, Анжеліка Рудницька, Сергій Пантюк, Станіслав Федорчук, Юрій Строкань, Олексій Чупа, Дмитро Лазуткін, гурт TaRuta та інші.
Під час цієї поїздки "Книжка на Схід" 2.0 завітає у бібліотеки, школи та ВНЗ Донецької області. Серед них: м. Краматорськ, м. Бахмут, м. Слов'янськ, м. Костянтинівка, м. Дружківка, м. Лиман та ін.
Ця ініціатива у 2016 році тривала майже півроку. Проект охопив більше 10 тисяч людей на Луганщині та більше 3 тисяч жителів Донеччини. У підготовці та реалізації проекту, у зустрічах, культурних заходах та обміні досвіду з громадськими ініціативами взяло участь близько 100 волонтерів та активістів із Києва, Харкова, Рівного, Львова та інших міст України. Не обійшлось також без участі волонтерів та благодійників. Загалом на бібліотеки відвезли більше 10 тисяч книг (загальною вагою більше 5 тон).
Письменник Сергій Пантюк на своїй сторінці у фейсбуці звернувся до українців, які здатні гуртом творити добрі справи:
"Шановні кияни та кам'янчани! Ми рухаємо далі наш проект "Книжка на Схід". Оголошується збір книжок, які будуть передані до бібліотек Донбасу та нашим хлопцям-воякам!
Насьогодні багато бібліотек Сходу залишились без бібліотечних фондів. У деяких найновіші видання - це книжки 80-х років.
Тому наша мета: оновити бібліотеки актуальними, цікавими, сучасними та потрібними книжками. Ви можете поділитися книгами як із власної бібліотеки, так і, за бажання, закупити нові у книгарнях чи видавництвах. Не цурайтеся і книжок для дітей - маленькі мешканці Сходу мають вирости справжніми українцями."
Пункт збору книжок у Києві - книгарня " Смолоскип" (вул. Межигірська, 21)
Пункт збору книжок у Кам'янці-Подільському - крамниця "Улюбленець" (вул. Гагаріна, навпроти старого "Фуршету")
Телефони для контактів - 0675389041(Сергій), 0677422510 (Славко).
Понад три роки Український державний центр радіочастот співпрацює з Міжнародним благодійним фондом «Життя з надлишком». Завдяки спільним зусиллям було організовано та проведено чимало волонтерських акцій та благодійних крусейдів для вихованців Таращанського Навчально-реабілітаційного центру та дітей-сиріт Київщини.
Черговим проявом доброти і милосердя стала організація поїздки на фабрику ялинкових прикрас в село Луб’янку, Бородянківського району, що на Київщині для дітей, хворих на ДЦП. Співорганізатором заходу виступила Святошинська районна громадська організація допомоги та сприяння дітям-інвалідам з дитинства «Церебрал».
Колектив УДЦР отримав посилку від військовослужбовців 30-ої окремої механізованої бригади, які виконують завдання в зоні АТО.
Військові передали працівникам Центру з сертифікації підприємства прапор України зі своїми автографами і побажаннями, а також подяку за своєчасну і необхідну матеріальну допомогу, яку було використано на придбання додаткового військового спорядження та вирішення нагальних технічних проблем.
Слід зазначити, що колектив УДЦР не вперше допомагає військовим 30-ої окремої механізованої бригади, в якій в зоні АТО з червня 2015-го по липень 2016 року служив працівник підприємства інженер Центру з сертифікації Іван Дерзський. Минулого року працівники УДЦР власним коштом придбали і передали для військовослужбовців одного з підрозділів цієї військової частини розвантажувальні жилети, що необхідні їм були для додаткового екіпірування.
Минулого року наприкінці жовтня в управлінні юстиції зареєстрували документи про створення всеукраїнської ГО «Творча сотня «РУХ ДО ПЕРЕМОГИ». Відома подільська журналістка та письменниця Оксана Радушинська, котра від квітня 2014 року зарекомендувала себе і на військово-волонтерському поприщі, в якості співорганізатора опікуючись впізнаваним на той час об`єднанням «Мистецька подільська сотня», створила нову громадську організацію.
Друзі, 24 серпня, в День Незалежності України, відбудеться чудовий Фестиваль, на якому зберуться громадські діячі та волонтери з усієї України.
Запрошуємо Вас о 15:00 за адресою: Київ, Володимирський узвіз, 2, Молодіжний павільйон «Київська троянда» на свято вшанування і визнання справжніх героїв сьогодення - «Червона доріжка Гідності – Воля Громади».
Волонтери і громадські діячі - це Серце нашої країни, це люди, які свій час витрачають на те, щоб комусь стало тепліше, комусь краще, щоб хтось себе відчув захищеним.