24 серпня у Києві - "Червона доріжка Гідності - Воля Громади"

Друзі, 24 серпня, в День Незалежності України, відбудеться чудовий Фестиваль, на якому зберуться громадські діячі та волонтери з усієї України.

Запрошуємо Вас о 15:00 за адресою: Київ, Володимирський узвіз, 2, Молодіжний павільйон «Київська троянда» на свято вшанування і визнання справжніх героїв сьогодення - «Червона доріжка Гідності – Воля Громади».

Волонтери і громадські діячі - це Серце нашої країни, це люди, які свій час витрачають на те, щоб комусь стало тепліше, комусь краще, щоб хтось себе відчув захищеним.

Це люди, які безкорисливо віддають себе світу, змінюючи його на краще.

На Фестивалі буде вільне спілкування і знайомство, Червона Доріжка Гідності, на якій будуть вшановані і нагороджені номінанти Фестивалю.

Планується тепла та затишна атмосфера, а також виступи українських співаків, поетів, серед яких Народний артист України Анатолій Паламаренко, співаки: Богдан Дощ, Василь Лютий, Юрій Старчевод, Руслана Лоцман, Ігор Роман, Михайло Грім, Артем Харченко, театр «Щек», «Творча Сотня», поети: Оксана Радушинська, Тетяна Череп-Пероганич, Злата-Зоряна Паламарчук, Надія Таршин, Наталія Крісман, Юлія Бережко-Камінська, Лідія Буцька​ та ін.

Приходьте, вшануймо разом Героїв нашої славної України!

Оргкомітет