Лоцман Руслана

До ЦРБ «Свічадо» завітала співачка і волонтерка Руслана Лоцман

З нагоди Міжнародного дня волонтерів 5 грудня 2023 р. гостею ЦРБ ЦБС «Свічадо» була заслужена артистка України, співачка, кандидатка педагогічних наук, громадська діячка і волонтерка Руслана Лоцман.

Артистка, авторка книги «Писульки від мамульки», спілкувалася з учнями 4-х класів середньої загальноосвітньої школи №222 Святошинського району м. Києва, а також із користувачами та працівниками бібліотеки.

Співачка розповіла про свою книгу «Писульки від мамульки: казки, пісні, вірші, смішнюльки» (2023), ілюстроване видання для дітей молодшого віку, реалізоване за підтримки Українського культурного фонду.

До «Писульок…» включено 21 відеоказку, що наповнені українознавчим змістом та мають потужний виховний потенціал: «Переплутаний календар», «Козак-Визволяка», «Казка про Жлобка», «Суржик», «Казка про канікули» та ін. Також тут уміщено вірші і тексти пісень Руслани Лоцман, наприклад:

24 серпня у Києві - "Червона доріжка Гідності - Воля Громади"

Друзі, 24 серпня, в День Незалежності України, відбудеться чудовий Фестиваль, на якому зберуться громадські діячі та волонтери з усієї України.

Запрошуємо Вас о 15:00 за адресою: Київ, Володимирський узвіз, 2, Молодіжний павільйон «Київська троянда» на свято вшанування і визнання справжніх героїв сьогодення - «Червона доріжка Гідності – Воля Громади».

Волонтери і громадські діячі - це Серце нашої країни, це люди, які свій час витрачають на те, щоб комусь стало тепліше, комусь краще, щоб хтось себе відчув захищеним.

Об'єднати вміст