УДЦР та МБФ «Життя з надлишком» організували поїздку для дітей, хворих на ДЦП на фабрику ялинкових прикрас

Понад три роки Український державний центр радіочастот співпрацює з Міжнародним благодійним фондом «Життя з надлишком». Завдяки спільним зусиллям було організовано та проведено чимало волонтерських акцій та благодійних крусейдів для вихованців Таращанського Навчально-реабілітаційного центру та дітей-сиріт Київщини.

Черговим проявом доброти і милосердя стала організація поїздки на фабрику ялинкових прикрас в село Луб’янку, Бородянківського району, що на Київщині для дітей, хворих на ДЦП. Співорганізатором заходу виступила Святошинська районна громадська організація допомоги та сприяння дітям-інвалідам з дитинства «Церебрал».

Екскурсія фабрикою розпочалася з історії створення ялинкових прикрас, з традиційних куль, циліндрів, сніговиків та ялинок. Символ наступного року – півень, був зображений на багатьох іграшках. Діти побачили, як майстри-склодуви старанно видувають зі скла ялинкові прикраси різних форм та розмірів. Коли кулю видули зі скла, далі її сріблять або придають матовості та відправляють майстриням-художницям, які розмальовують кулі різноманітними візерунками та орнаментами.

Напередодні Новорічних свят потрапити на таку екскурсію – справжнє диво для дітей. Враховуючи, що серед екскурсантів подорожували підлітки, які пересуваються на інвалідному візку, для них така поїздка це неймовірні враження і спогади на все життя, які подарували їм дорослі.