Чистий четвер провели у школі-інтернаті в Донецькій області

«В страсний тиждень не можна відмовляти в проханнях про допомогу і співчутті. Вважається, що в цей період до людей звертається сам Бог… – розпочинає свій коментар щодо поїздки голова ГО «Святиня-Берегиня», Президент Дипломатичної Ради в Україні, Вікторія Ліснича.

Декілька тижнів назад до нас звернулись друзі-волонтери із зони АТО  розповіли про школу-інтернат у Костянтинівці, який потребує допомоги. Поки дорослі роздумують про вектори співпраці на міжнародному ринку, економіку і правильні цінності дітям потрібен водонагрівач, засоби гігієни і увага. Тому ми зібрали експрес-нараду, обдзвонили волонтерів і вирушили в школу-інтернат у Донецькій області, завезти дітям дух Великодня. Чужих дітей не повинно бути. Діти – наше майбутнє…».

На зустріч із гостями з Києва і Харкова зібралось близько 100 дітей. Це діти-сироти, діти, батьків яких позбавили батьківських прав, діти з особливими потребами і діти з сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах. Особливим подарунком для діток був візит волонтерок-майстринь, які вчили дітей виготовляти Великодні вітальні листівки. Подарували водонагрівач, завезли за доброю традицією книжок, засобів гігієни. Багато спілкувались та фотографувались. Діти раділи гостям і увазі до них.

Зустріч пройшла в надзвичайно приємній атмосфері.

Представники ГО «Святиня-Берегиня» вдячні за організацію зустрічі та ефективну співпрацюволонтерам та митцям з Харкова та Києва, адміністрації Костянтинівської школи-інтернату №1 та військовим капеланам, за підтримку та супровід.