Ірина Виртосу – українська журналістка.
Ще в другому класі сплутала професії: замість того, щоб казати, що хочу бути диктором на телебаченні, усім відповідала – мрію бути журналісткою. У 12 років вийшла перша замітка у ще тоді живій Всеукраїнській газеті «Перемена». З того часу й розпочався журналістський відлік – ось уже як 17 років. Не набридло. Не втомилася. Єдине – я у постійному пошуку журналістських тем, форм і форматів. Хто ніколи не зраджує, так це люди - герої моїх матеріалів.
Якщо ви всілякими способами виправдовуєте чоловіка, для якого норма – бити вас, якщо ви погоджуєтеся на залицяння начальника – можете гордо далі нести знамено дискримінованої жінки. Цей матеріал для тих жінок, хто знайшов у собі сміливість визнати, що "я – жертва і більше нею не хочу залишатися".
Як дискримінують на роботі?
У різний період часу жінка може опинитись у вразливій групі і зазнавати дискримінації – мама з немовлям, жінка передпенсійного віку, студентка, білявка або й просто тому що жінка. І захиститися від дискримінації буває вкрай важко. Часто через незнання, до кого звернутися за порадою і як діяти в тій чи іншій ситуації.
Що під загрозою: репутація чи прозорість держоргану?