У Києві показують "сімейні картини"

У столичній "АВС-галереї" наприкінці січня відкрили нову виставку робіт. Цього разу сімейну.

"Чотири Я" об'єднала в одному експозиційному просторі роботи чотирьох художників з однієї мистецької родини. Це Олег Ясенєв – батько – та Альона, Ярослав і Єлизавета – його діти. Кожен із них шукає власні шляхи творення полотна - енергія юності й досвід зрілості, живопис і графіка, великий і малий формати, урбанізм та етнографія. Усе це – доробок чотирьох Я, співзвучних між собою.

Художник Олег Ясенєв бере участь у республіканських, всесоюзних, міжнародних виставках та пленерах із 1986 року. Його роботи знаходяться в державних та приватних колекціях України, Білорусі, Словаччини, Ватикану, Франції та США. Живе і працює в Києві.

Донька Альона Ясенєва у живописі акцентує увагу на "рукотворності". У "об'єктив" її полотен потрапляє, приміром, плетений тин у скансені чи клумби з автомобільних шин у дворі багатоповерхівки. Молодий художник Ярослав Ясенєв, віддаючи належне класичним пейзажу та натюрморту, все ж тяжіє до урбанізму, субкультур.

11-річна Ліза Ясенєва – наймолодша з родини – вчиться в Київській дитячій академії мистецтв. Найбільше любить живопис, графіку та англійську мову. Її роботи також виставлялися в Україні та за кордоном – у Японії, Бельгії, Словаччині. За це має нагороди і дипломи.

Виставка працюватиме до 8-го лютого (галерея знаходиться по вулиці Воздвиженська, 10-Б). Вхід вільний.

http://gazeta.ua