Київський скульптор показав "справжню жінку" з металу

У столичному "Щербенко Арт Центрі", що по вулиці Михайлівська, 22В, показують "Фемін" художника Олександра Лідаговського. Автор представив нові металеві скульптури, які можуть змінювати свій вигляд в залежності від того під яким кутом на них дивиться глядач.

"Напевно, більша половина усіх існуючих скульптурних зображень присвячена жінці. Сьогодні, ставлячись до жінки як до рівної, чоловік відкидає і ту романтичну шкаралупу, в яку її поміщав.

Ставши, нарешті, на рівних із чоловіком, жінка втратила в його очах романтичний серпанок (важко ідеалізувати такого ж, як ти). Скульптура остаточно зійшла з п'єдесталу. Але певне "зниження" жіночого образу несе для мене, як для художника, риси легкості й свіжості", - коментує свій задум скульптор.

А з іншого боку, авторський проект "Феміни" - це свого роду звернення до теми влаштування цього світу, пошук реального тіла і пошук справжнього у людині.

Скульптор живе і працює в Києві. Приймав участь у виставкових проектах не тільки в Україні, а також в Нідерландах, Японії.

Виставка відкрита до 12 лютого. Вхід вільний.

http://gazeta.ua