Мінкультури опечатане

Кілька десятків представників різних галузей культури – кінорежисери, музиканти, поети – у супроводі чоти самооборони сьогодні взяли під свій контроль Міністерство культури. Зібравшись під дверима установи, активісти виявили, що попри заклики Верховної ради до чиновників вийти на роботу, двері міністерства зачинені і крім охорони там нікого немає. Телефонний дзвінок в.о. міністра Новохатьку ефекту не справив – довідавшись, про що йдеться, чиновник поклав слухавку і більше її не піднімав.

Охоронці  закрилися у міністерстві і не відгукувалися на вимоги відкрити двері. Митці провели на сходинках короткий мітинг, на якому пояснили, що метою акції є недопущення того, що відбувається у Міністерстві оборони (там палять документи), недопущення неконтрольованих витрат бюджетних коштів у перехідний період між урядами та зникнення інформації про забудову Гостиного двору та інших пам’яток.

Після мітингу за допомогою Самооборони активісти відкрили задні двері, зайшли до будівлі Міністерства і опечатали кабінети керівництва. У понеділок, коли почнеться робочий тиждень, вони планують знову з’явитися у чиновників та забезпечити збереження важливих документів та коштів, щоб передати новопризначеним урядовцям.

Джерело: http://vsiknygy.net.ua