Прохання допомогти родині загиблого на Майдані Героя

Учора в «Україну молоду» звернулися друзі Віталія Васільцова, одного з Небесної сотні», якого застрелили в Києві на Великій Житомирській 18.02.2014 р. приблизно о 00.50 год. Саме його смерть була зафіксована на відео Сергія Моргунова, яке облетіло інтернет.

Куля увійшла в ліву нижню частину живота і залишилася в тілі. Після ознайомлення з відео більшість експертів-криміналістів підтвердили сотні припущень і коментарів на youtube про те, що постріл був зроблений з будівлі главку Міністерства внутрішніх справ, 2-4 поверх.

Віталію було 34 роки. Він закінчив Аграрний університет, стажувався за кордоном, був одним з кращих професіоналів у декоративному садівництві України. Гуртував навколо себе соціально активних людей, відроджуючи народні традиції. За власні кошти відновив стару криницю в Жорнівці на Київщині, де жив з дружиною і двома донечками, 1 і 7 років. Планував з друзями створити у Жорнівці новий дендропарк для прогулянок селян. Не пропускав жодного важливого богослужіння в церкві Княжичів у поважного в селі тезки отця Віталія.

Віталій сам виріс без батька – той рано помер. Двох синів мама виховувала сама. Дружина Віталія Наталя також напівсирота - в дитинстві втратила маму і виховувалася батьком. А тепер і їх діти лишилися напівсиротами… Мати не може пояснити старшій дочці — Іванці, чому тато більше ніколи не буде з нею бавитись і відводити до школи, як робив це завжди. А молодшенька пам’ятатиме про тата-героя лише з розповідей мами. Малеча, яка поки нічого не розуміє, дуже сумує за татом, постійно його шукає…

Родина потребує негайної фінансової допомоги для діток.
Віталій не встиг добудувати будинок, в якому мешкає родина. Якщо ми гуртом не добудуємо будинок на протязі року-двох, фундамент почне руйнуватись і діти опиняться на вулиці. Просимо допомагати усіх небайдужих. 

Перераховувати кошти можна на банківську картку вдови, дівоче прізвище - Пилипенко Наталія Миколаївна.