КУ ім. Б. Грінченка допомагає грошима родині студента, який загинув на Майдані, і армії

Грінченківці зібрали майже 15 тисяч гривень, аби підтримати родину студента-архітектора Київського національного університету будівництва і архітектури Олександра Плеханова, а викладачі Київського університету ім. Б. Грінченка перерахували понад 300 тисяч гривень для допомоги військовим, про це повідомляється  на офіційному сайті університету.

 Київським університетом імені Бориса Грінченка передано до Державної казначейської служби України в місті Києві платіжне доручення на суму 312 179 грн. благодійного внеску на матеріально-технічне забезпечення Збройний Сил України. Кошти відраховано за заявами науково-педагогічних працівників та співробітників університету із заробітної плати.

4 березня 2014 року грінченківці підтримали родину студента-архітектора КНУБА Олександра Плеханова, який загинув 18 лютого 2014 року від кулі снайпера під час протистоянь на Майдані Незалежності. Зібрані кошти у розмірі 14 806 грн були передані його родині. «Ми співчуваємо горю матері, яка вже ніколи не поверне свого сина», - йдеться у повідомленні.

http://i-pro.kiev.ua