Анастасія Черняк-Котлінська — автобіографія

Анастасія Черняк-Котлінська народилась 18 березня 1988 в місті Чита (Росія), в інтелігентній сім'ї (батько - режисер театру, мати – глибоко віруюча християнка, дідусь – заслужений винахідник СРСР). У 1989 році вона разом з родиною переїхала жити в Україну, в місто Полонне, Хмельницька область.

З самого дитинства у Анастасії проявлялися творчі здібності в поезії, малюванні, пошитті одягу. Її вірші заворожували і дуже дивували ... Адже звідки маленька дівчинка могла знати про те, про що писала ? Про всесвіт, про соціальні проблеми людей, про життя на інших планетах? Та й дорослим людям, були мало зрозумілі теми, які Анастасія зачіпала у своїх віршах. Вона дуже відрізнялася від своїх однолітків та оточуючих її людей. Вона одягалася не так як всі (наприклад: вона шила собі одяг з під пакетиків « Мак кава», м'яких іграшок ...), розмовляла на духовні теми (наприклад: вона розповідала, що до неї приходять ангели і говорять з нею), міркувала дуже по дорослому, та так, що навіть високо освічену та духовну людину могла здивувати своїм пізнанням оточуючого світу, своїми роздумами про сенс життя, природу душі, задум Творця Небесного.

Так само з малих років у Анастасії проявлялися неординарні здібності: їй часто снилися віщі сни, вона могла виходити зі свого фізичного тіла (вихід в астрал), бачити наскрізь людей, спілкуватися з природою, іноді читала чужі думки. Таких як вона зазвичай називають - Індиго. Коли Анастасії було 8 років, ці її унікальні здібності, дари Творця Всевишнього, зауважив один відаючий чоловік -  цілитель, екстрасенс за родом діяльності - Володимир Григорович П. Володимир Григорович П. зайнявся навчанням і розвитком неординарних здібностей Анастасії. Довгі роки він був для Анастасії наставником і другом. Якось Григорович повідав Анастасії точну дату свого відходу в інший світ. Через багато років, у віці 59 років, наставник Анастасії покинув своє тіло, в зазначений термін, який він собі напророчив.

Анастасія все своє дитинство була в пошуках себе. Вона відвідувала заняття з кікбоксингу, карате (але не довго, бо це не жіноча справа), вчилася в цирковій і художній школі, яку закінчила з відзнакою.
Не дивлячись на свій багатий внутрішній світ і особливості, Анастасія з дитинства була товариською дівчиною. У спілкуванні вона легко знаходила спільну мову з православними священиками, з баптистами, діячами культури, з хуліганами, військовими, волоцюгами та безхатченками ... Для неї соціальний статус, відмінності у віросповіданні та світогляді не грали великої ролі і перепоною для спілкування ні коли не були. У всіх людях вона бачила, насамперед, світлі і нетлінні душі, які в силу своєї карми займали, те чи інше положення в суспільстві.

Після школи (2002 рік) Анастасія поїхала вчитися в Кам'янець-Подільське училище культури, на вчителя образотворческого мистецтва. У Кам'янець-Подільському, вона успішно закінчила навчання з червоним дипломом. І в 2006 році доля привела її до Києва, де вона поступила навчатися до Київського інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, на спеціальність - модельєр сценічного та театрального костюма, який закінчила з червоним дипломом у 2013 році.

Живучи в Києві, Анастасія приступила до вивчення ведичного світогляду, індійської традиції, з яким вона познайомилася в храмі ведичного центру Міжнародного товариства свідомості Крішни « ІССКОН ». Веди Анастасії були вже знайомі, але в слов'янській традиції. Вивчення ведичної культури дуже сильно вплинуло на розвиток Анастасії, як творчої особистості, так і жінки в цілому, яка бажає жити в ладу з природою.

ПРО АНАСТАСІЮ:

Анастасія – Індиго, екстраординарна, талановита поетеса, художниця, дизайнер- модельєр одягу. Анастасія дуже чуттєва, творча натура, яка розумна не по роках, на рідкість дивовижна особистість. При спілкуванні з нею складається враження, що вона прожила не одне життя. Однозначно вона дуже давня Душа, яка має колосальний досвід розвитку своєї сутності. Свої вірші пише з малих років. На даний момент вона написала понад 200 віршів. Своє натхнення Анастасія черпає з глибин душі, духовного світу і навколишньої природи матеріального всесвіту. Вона має почуття стилю тахудожній смак. За своє життя вона жодного разу не пробувала алкоголю, нікотину… і вже більше 7 років не вживає в їжу плоть тварин. Вона займається духовними практиками і вивчає ведичну культуру, а так ж інші культури народів світу.

Поезія Анастасії – це протест проти неосвіченого, тому  жорстокого світу. Це крик пробудженої душі, якій тісно в загнаних рамках сучасного суспільства, заснованого на споживчих відносинах, а не духовних цінностях!

ОСВІТА:

з 2006 по 2013 — Київський інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, спеціальність – модельєр сценічного та театрального костюма (червоний диплом);

з 2002 по 2006 — Кам'янець-Подільське училище культури, спеціальність – вчитель образотворчого мистецтва (червоний диплом) .

з 1998 по 2002 — Художня школа в місті Полонне (з відзнакою).