В автопарку Януковича виявили раритетні машини з кіностудії Довженка

У «Межигір'ї» виявлені раритетні автомобілі кіностудії ім. ДовженкаУ резиденції колишнього президента Віктора Януковича «Межигір'я» виявлено три раритетні автомобілі, що раніше належали кіностудії ім. Довженка.

Про це на прес-конференції повідомив прес-секретар Антикорупційного комітету з боротьби з корупцією в органах влади Олександр Герасимов, передає УНІАН.

За його словами, ще в 2009 році генеральний директор кіностудії ім. Довженка Ігор Ставчанський взяв кредит у комерційному банку “Камбіо”, а заставою вніс майно кіностудії, а саме: практично весь автопарк із 27 автомобілів. Серед них були і раритетні радянські авто - 2 чайки і один ЗІЛ-114.

Згодом, коли кіностудія не змогла розрахуватися за взятий кредит, автомобілі перейшли у власність банку. Це сталося у березні 2010 року.

Потім банк виставив ці автомобілі на аукціон. Автомобілі придбав благодійний фонд “Підтримка розвитку одеського кінематографу” в особі директора Дениса Лошакова. Їх було продано за ціною, яка в десять разів нижча, ніж можуть коштувати такі автомобілі: за кожне авто заплатили всього по 200 тис. грн.

Після цього автомобілі було передано до управління справами «Межигір'я».

За яких обставин відбулась передача наразі поки що невідомо.