Росіяни вимагають позбавити Макаревича ордена "За заслуги перед Вітчизною"

Росіяни вимагають позбавити Макаревича ордена "За заслуги перед Вітчизною". 

В інтернеті збирають підписи під петицією на ім'я президента Росії Володимира Путіна за позбавлення музиканта Андрія Макаревича звання народного артиста Росії та ордена "За заслуги перед Вітчизною" за активну підтримку України.

Автори документа обурені участю відомого рок- музиканта в антивоєнному мітингу, що відбувся в Москві 15 березня.

Андрій Макаревич не гідний звань і ордена "За заслуги перед Вітчизною", тому що 15 березня разом з убивцями з Майдану він йшов вулицями столиці. Такі звинувачення висунуті Андрію Макаревичу. Вони пишуть також, що А. Макаревич кричав гасла бандерівців: "Бандера прийде - порядок наведе!". Автори петиції вважають, що Макаревич «прекрасно розуміє, що чекає на людей на південному сході України, якщо загони фашистів прийдуть туди "наводити порядок"».

"Орденом за заслуги перед Вітчизною нагороджуються найдостойніші люди Росії! І те, що Макаревич має цей орден, дискредитує сам орден, його сутність" - обурюються автори відозви і пропонують всім "людям доброї волі і патріотам Росії та України "підписати петицію.

"Ми всі знаємо, що події нв Україні були підготовлені і здійснені США, за сприяння Євросоюзу", - йдеться в петиції. "Не можна кидати на розтерзання фашистких ублюдків російськомовне населення України," - закликають автори.

Нагадаємо, раніше імена Андрія Макаревича і Бориса Нємцова було внесено у віртуальний список "зрадників Росії" на сайті Предатель.net. 

Нагадаємо, відомий музикант Андрій Макаревич взяв участь у "Марші за мир" і заявив, що він проти "цинічного" приєднання Криму до Росії та війни з Україною. Одні назвали його зрадником за підтримку Майдану, інші вважають дії Макаревича героїчним кроком. Також відомий музикант висловив свою думку щодо винних в розбраті між Росією і Україною. На його думку, причина для сварки є у двох держав конкретні. Так, на своїй сторінці у Facebook Андрій Макаревич написав " Коли закінчиться загальний психоз (а він закінчиться ) ми все згадаємо, що Україна - наш сусід і найближчий родич, і ще вчора ми дружили, і ще як, і не могла вона раптом так неймовірно переродитися . І зрозуміємо, нарешті, хто нас посварив. Ну ніяк не сама Україна, і не американці. Нумо, вгадайте, хто?".

http://i-pro.kiev.ua