"Правий сектор" передасть музею культурні цінності з маєтку В.Пшонки

"Правий сектор" передасть музею культурні цінності з маєтку В.ПшонкиСьогодні “Правий сектор” передасть Національному художньому музею України та українській владі культурні цінності із маєтку колишнього генпрокурора В.Пшонки, які бійці організації вилучили у мародерів. Про це повідомили в інформаційному підрозділі «Правого сектору».

«Це — ікони, стародруки та інші предмети, що належать до народної культурної скарбниці.
Від «Правого сектора» цінності передасть Андрій Тарасенко, голова київського осередку «Правого сектора». Прийматиме їх міністр культури України Євген Нищук.

«Правий сектор» захищав і захищає культурне надбання українського народу від розкрадачів. Ми не дозволимо нікому нагріти руки на цінностях, надбаних за народний кошт. Не можна допустити, щоб такі цінності осіли в приватних колекціях або були вивезені за кордон. Вони мають збагатити державний музейний фонд, як це передбачено чинним законодавством України», — зазначили у «Правому секторі».

Як повідомляв УНН, на підставі оприлюдненої у ЗМІ інформації про розкрадання у с. Гореничі Києво-Святошинського району на Київщині майна з приватного будинку, в якому мешкав колишній Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, розпочато кримінальне провадження.