Українців захопила патріотична мода: жовто-блакитним прикрашають нігті, кухні та одяг

В Україні розпочалася патріотична лихоманка. Найхоробріші навіть прикрашають тіло революційними татуюваннями. Так вони проявляють свою любов до України.

Наприклад, у революційній кухні усе - жовто-блакитне. Навіть на стіл накривають у патріотичному посуді. Господиня Юлія переконує, що саме такою має бути сучасна українська кухня. Спочатку замовили сині меблі та жовті шпалери. Тоді жінка пошила такі самі гардини, скатертину та чохли для стільців. Каже, що про такий декор мріяла давно, а втілити ідею надихнув Євромайдан.

Якщо одні створюють патріотичну атмосферу вдома, то інші - на роботі. Програміста Артема тут уже прозвали "жовто-блакитним". Серед колег в офісі він вирізняється патріотичними кольорами в одязі. В косметичних салонах пропонують зробити патріотичні тату. Під час Євромайдану їх малювали на тілі безкоштовно навіть іноземцям.

Наприклад, серед тих, хто увіковічив революцію на собі - це киянин Дмитро. На його нозі зображений коктейль Молотова. Каже, що так ушанував памʼять "Небесної сотні". Революційним малюнкам віддає перевагу і киянка Ольга. Тільки ними прикрашає не тіло, а нігті. Так показує, що вона - справжній патріот України.
 

http://tsn.ua