Величезна українка прикрасила київський будинок

Французький графітчик-мураліст Жюльєн Маллан (праворуч) і художник із Севастополя Олексій Кислов під час роботи над 15-метровим графіті під назвою "Відродження" на майданчику перед 5-поверховим будинком на вулиці Боричів тік, 33, Київ, 8 квітня 2014 року.У центрі Києва на Андріївському узвозі малюють 15-метрове графіті із зображенням українки у віночку і козаків.

У рамках фестивалю "Французька весна", продовжуючи лінію франко-українського проекту стріт-арту, французький графітчик-мураліст Жюльєн Маллан і художник із Севастополя Олексій Кислов на стіні старого 5-поверхового будинку на вул. Боричів тік, 33, закінчують роботу над новим 15-метровим графіті.

Картина називається "Відродження". Для створення гігантської картини було задіяно спецтехніку. Як стверджують автори твору, роботу планують закінчити до кінця тижня.

Раніше ці автори вже малювали в Києві соціальні графіті у дворі Лук'янівського СІЗО, підтримуючи малолітніх в'язнів.

Цікаво, що у столиці України широко поширений цей жанр образотворчого мистецтва. Так, одне з основних місць графіті знаходиться на набережній Дніпра, нижче моста Метро, в районі Гаванського моста і на Пейзажній алеї. Інші місця, де можна помилуватися величезними графіті - це Прорізна, 15а, навпроти ресторану "Каретний", на стіні галереї "Лавра" на вул. Лаврська, біля готелю "Дніпро", на Великій Житомирській, 38 тощо.

Більше фото: http://www.ukrinform.ua