Потрібні художники!

Організаційна зустріч художників та кураторів виставки "КРИМація"

Шукаємо художників! Не бюрократів-маркетологів, не бізнесменів від мистецтва і навіть не пролетарів-дизайнерів, саме ХУДОЖНИКІВ! Тобто тих, хто хоче і може зробити щось цікаве, вартісне, благодійне та бездевідендове. Інакше кажучи: шукаємо художників, що не шукають заробітку чи слави. Утопія? – ну то й що?! – будемо вимагати неможливого!

Ідея така. 9-го, 10-го, 11-го травня в центрі Києва відбудеться благодійна виставка-продаж ваших картин (плакатів, принтів тощо) під загальною назвою «Крим» (або «Кримація»). Куратори виставки не претендують визначати художній рівень чи концептуальну довершеність ваших робіт, проводити відбір тощо. Лише відповідність означеній тематиці. 

Оскільки виставка благодійна, значний відсоток (50 % чи більше) від продажу ваших картин ітиме на допомогу біженцям з Криму та їхнім сім’ям. Зрозуміло, що нашу діяльність в цьому напрямку можна буде контролювати та, за бажанням, навіть долучатися до неї. Для узгодження всіх питань запрошуємо вас на організаційну зустріч художників та кураторів, що відбудеться 19 квітня о 15:00. 

Адреса: Мистецька Платформа, вул. Грушевського, 4-Б. Приходьте та приносьте свої роботи!

Всі, хто хоче прийняти участь, але не може прийти особисто, надсилайте фото картин на е-мейл svitlechko@gmail.com.  Не забудьте вказати формат і вашу ціну за цю роботу. Вашу ціну ми повертаємо вам.

https://vk.com