Оголошено претендентів на літературну премію імені Тодося Осьмачки 2014 року

Тодось ОсьмачкаКонкурсна комісія розглянула подані твори й допустила до участі в конкурсі таких авторів:

Олексія Аулова, поета (м. Харків), за сатиричну поему «Тарас між нас». Висунуто письменниками Харківщини.

Феофана Біленького, прозаїка (м. Звенигородка), за художньо-документальну повість «Змова проти Тараса Шевченка». Висунуто Черкаською обласною організацією НСЖУ.

Василя Горбатюка, прозаїка (м. Хмельницький), за художньо-документальний роман «Слово і меч». Висунуто колективом Хмельницького обласного літературного музею.

Василя Дергача, поета, прозаїка (м. Ватутіне), за книгу книгосценаріїв «Вирок історії» та збірку віршів «Душею в слові озовусь». Висунуто активом Ватутінської міської бібліотеки для дорослих.

Анатолія Кичинського, поета (м. Херсон), за збірку поезій «Небажаний свідок». Висунуто Херсонською обласною організацією НСПУ.

Василя Кузана, поета (м. Іршава Закарпатської області), за збірку віршів «Втомоповінь». Висунуто колективом Іршавської централізованої бібліотечної системи

Валентину Кузьменко-Волошину, поетесу (м. Черкаси), за збірку поезій «Етнографті». Висунуто Черкаською обласною громадською організацією «Воля XXI».

Тимура та Олену Литовченків, письменників (м. Київ), за історичний роман «Кинджал проти шаблі». Висунуто творчим об’єднанням пригодників і фантастів Київської організації НСПУ.

Ольгу Павленко, прозаїка (с. Бабанка Уманського району), за книгу прози «Кого Бог любить». Висунуто колективом кафедри української літератури та українознавства Уманського Держпедуніверситету ім. П. Тичини.

Леоніда Тому, прозаїка, поета (м. Балаклія Харківьскої обл.), за художньо- публіцистичну повість «Дзеркало і задзеркалля» та книгу поезій «Гіркий дим Вітчизни». Висунуто колективом Балаклійської централізованої бібліотечної системи.

Василя Трубая, прозаїка (Київська обл.), за книгу вибраної прози «Натюрморт з котами». Висунуто Київською обласною організацією НСПУ.

Ніну Фіалко, прозаїка (м. Тернопіль), за роман «Дві обручки». Висунуто колективом Тернопільської міської бібліотеки.

 

До 25 квітня проводиться громадське обговорення творів, допущених до конкурсу. Визначення лауреата – до 5 травня. Вручення премії – 16 травня, в день народження Т. Осьмачки, в с. Куцівка Смілянського р-ну Черкаської області.

Конкурсна комісія

http://ualit.org