Сьогодні на Євробаченні українка Марія Яремчук змагатиметься за право потрапити до фіналу (відео)

Сьогодні відбудеться перший півфінал п'ятдесят дев'ятого міжнародного конкурсу "Євробачення-2014". Україну на конкурсі представляє Марія Яремчук. Вона виступатиме під дев'ятим номером. Марія на Євробачення-2013 поїхала з авторською піснею Tick Tock.

Разом з Марією Яремчук в перший півфінал потрапили виконавці з таких країн: Вірменія, Латвія, Естонія, Швеція, Ісландія, Албанія, Росія, Азербайджан, Україна, Бельгія, Молдова, Сан-Марино, Португалія, Нідерланди, Чорногорія, Угорщина.

Цього року конкурс проходить у датському місті Копенгаген.

За підсумками двох півфіналів, що відбудуться сьогодні, 6 травня і післязавтра, 10 травня, буде визначена двадцятка фіналістів. Крім того, щорічно у фінал автоматично проходять учасники, які представляють країни Великої п'ятірки - Німеччину, Іспанію, Великобританію, Францію та Італію. Також у фіналі, 12 травня на сцену вийде представник з країни-господарки конкурсу - Данії.

Нагадуємо, що українські телеглядачі можуть віддати свої голоси за будь-кого з учасників першого півфіналу, крім представниці України.

Шанси потрапити до фіналу, згідно з прогнозами букмекерських контор по всій Європі, в української співачки надзвичайно великі. Їй пророкують 2-4 місце у першому півфіналі та 3-5 місце у фіналі конкурсу.

Як відомо, минулого року Україну представляла на конкурсі Євробачення співачка Злата Огнєвич. Її виступив виявився вдалим і у фіналі конкурсу вона посіла високе 3 місце.

http://www.unn.com.ua