Оксана Аніщенко — автобіографія

Я, Аніщенко (Дубина) Оксана Олександрівна, народилася 12 березня 1985 року в селі Тупичів, Чернігівської області, Городнянського  району в сім'ї робітників. Мати – Дубина Людмила Василівна 11.04.1957 року народження працювала  ревізором СПО, на сьогодні пенсіонер. Батько – Дубина Олександр Васильович 22.05.1958 року народження, працював трактористом на бульдозері в сільському машинно-тракторному парку, помер від раку легенів 08.06.2013 року.

Сестра – Дубина Тетяна Олександрівна, 26.05.1992 року народження, на сьогодні студентка Українсько-Російського Юридичного Інституту в м.Чернігів, навчається на юриста, також пише вірші. Чоловік – Аніщенко Ігор Петрович, 28.04.1982 року народження, працює будівельником. Одружилися 19.10.2007.Також  уродженець с.Тупичів, з сім`ї простих робітників. Син – Аніщенко Михайло Ігорович, 17.03.2008 року народження, восени йде до першого класу.

Освіта та рання творчість

В 1991 році пішла навчатися до 1Б класу Тупичівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів.

За роки навчання дуже захоплювалася  історією України, українською мовою та літературою, географією, живописом. Навчалася на «добре» та «відмінно». З 1994 по 1998 роки співала у шкільному хорі. Потім покинула музику, через  часті захворювання дихальних шляхів, і почала писати вірші та займатися живописом. Брала активну участь в шкільних виставках, займалася в учнівському комітеті з організаційних питань, малювала стенд газети, та оголошення до шкільних та сільських масових заходів. Перша публікація поезії була в  журналі «Шумний двір» в 1999 році.

В 1996 році в школі зустріла своє перше кохання, котре надихнуло мене ще більше до творчості.

2000–2002 — навчалася на Київських заочних художніх курсах «Оберіг» та здобула диплом зі спеціальності: художник-викладач, керівник художньої студії.

В червні 2001 року зайняла 3-е місце (з 75 учасників) в обласному конкурсі від Чернігівського молокозаводу на створення нового логотипу та девізу. Отримала премію 100 гривень та почесну грамоту. Була наймолодшим учасником даного конкурсу. І, мабуть, саме з цього моменту і вирішила  де і ким я себе хочу бачити у майбутньому, а саме: працювати на творчій роботі пов'язаній з рекламою, маркетингом та дизайном і надалі писати поезію та прозу.

Лютий 2002 року – друкується добірка моїх віршів в газеті «Новини Городнянщини», під назвою «Трьома мовами». (Так як, пишу я поезію: російською, українською, та дуже небагато англійською)

В 2002 році закінчила 11Б клас Тупичівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів. Мріяла вступити до Чернігівського Політехнічного Університету на спеціальність «маркетолог»,  але  бюджетних місць не було.

2002–2004 — навчалася в Чернігівському Комерційному технікумі, та здобула спеціальність «комерсант». Навчалася  на «відмінно» та «добре» За роки навчання в технікумі брала активну участь у його громадському та культурному житті. Була головою ради гуртожитку (в якому і проживала). Постійно брала активну участь в культурно-масових заходах. Писала вірші – на замовлення, до різних святкових подій, про технікум, про Чернігів та інші, читала їх зі сцени актового залу перед аудиторією більше ніж 500 чоловік.

2012 — вступила на навчання до Чернігівського державного інституту економіки та управління (на заочну платну форму) за спеціальністю «Маркетинг». Староста групи.

Листопад 2013 — в інституті на моєму напрямку з’являється 2 бюджетних місця і мене переводять на бюджетну форму навчання.

2014 — Чернігівський державний інститут економіки та управління стає  Чернігівським державним політехнічним університетом. Це саме той ВУЗ, до котрого я так мріяла вступити після школи, тобто мрії – здійсненні. У червні 2014 року маю отримати диплом.

Січень–травень  2014  — навчалася на курсах дизайну. Отримала спеціальність «Дизайнер з реклами та поліграфії».

Трудова діяльність

Червень 2004 – грудень 2004 — працювала касиром в магазині «Український хліб» в Києві на Майдані Незалежності.

Грудень 2004 – квітень 2005 — працювала старшим продавцем-консультантом, молочного відділу в магазині «Велика Кишеня», в м. Київ на вул. Велика Васильківська. Проживала весь цей час у родичів.

Травень 2005 — повернулася до рідного Чернігова та влаштувалась на роботу в магазин «ЕкоМаркет» продавцем.

Вересень 2005 – серпень 2006 — працювала продавцем-консультантом дрібної побутової техніки в ФОП Пирожок А. В.

Серпень–грудень 2006 — працювала торговим представником в ТОВ ТД «Мегаполіс».

Грудень 2006 – серпень 2009 — працювала фахівцем з кредитування в АКБ «Правекс Банк». З 2008 року була в декретній  відпустці. Звільнилась через скорочення штату працівників.

Лютий 2008 – березень 2011 — знаходилася в декретній відпустці по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку.

Березень – серпень 2011 — менеджер з продажу металопластикових вікон  на  фірмі «КозакПРО» в м.Чернігів.

Січень 2012 – червень 2013 — в АТ «ОТП-Банк» фахівцем з кредитування в м.Чернігів.

Червень 2013 – січень 2014 — працювала в АТ «ОТП-Банк» головним фахівцем з розвитку мережі  магазинів-партнерів в галузі надання споживчих кредитів Чернігівської області. Звільнилася через скорочення штату працівників.

На даний момент – офіційно безробітна. Тобто маю дуже багато вільного часу для творчості та самореалізації.

Творчість 2008-2014

Починаючи з 2008 року написала декілька колискових своєму синові. Та, також, з 2008 пишу дуже багато патріотичної революційної поезії. Нажаль поділитися нею з народом України в нашому місті немає можливості. Місцеві ЗМІ – не друкують, видати добірку поезії власним коштом дуже дорого. Тому ось і залишається  вся творчість в голові, у серці і на папері.

З 2014 року – почала ходити до літературної студії,  це дуже цікаво. Але перспектив надрукуватись чи реалізувати бажання «щоб це почув світ» у жодного з учасників літстудії не існує.

На сьогодні моя творчість нараховує понад 600 віршів різної тематики на трьох мовах. Переважно це лірика, присвяти родині, природа, патріотичні вірші, акровірші, вірші рекламного характеру та інші. Також написала понад 50 прозових коротких ессе.

Починаю працювати над написанням фантастичної книги. Збираюся брати участь у конкурсі від КМДА на створення монументу «Героям Майдану». Сподіваюсь на перемогу, в разі якої на отриману премію мрію встановити батькові пам`ятник та надрукувати свою добірку поезії.