Оксана Аніщенко: Найголовніше — ніколи не зраджувати!

Переламні роки, дні, години, хвилини, секунди… Переламні не тільки для України, але й для всього світу. Дні в котрі пишеться нова історія нашої Батьківщини. І через якийсь час вийдуть нові підручники з історії та географії України, підручники, по котрих, вже наші діти будуть навчатись в школі. І що саме вони по них будуть вчить, зараз, сьогодні, залежить саме від нас з вами. Від кожного небайдужого українця!

Я вважаю, що в серці кожного громадянина і просто мешканця нашої прекрасної Батьківщини завжди назва Україна повинна асоціюватись зі словом МАМА, МАТІР, НЕНЬКА. Мама Україна дала тобі життя, народжуючи тебе в муках, з'явившись на цей світ перше що ми бачимо це мамине обличчя, і небо, чисте синє небо крізь вікно пологового будинку, мирне Українське… А найперша мить життя це перший ковток рідного Українського повітря. Потім, МАМА Україна 22 роки вчить тебе, дає освіту, вчить моралі, етикету, поведінці, вчить любити, прощати, вірити, бути патріотом. Ненька ніколи тебе не покидає напризволяще. Вона замазує зеленкою твої перші збиті коліна, дмухає на обпечений пальчик, підставляє плече для перших сліз.

В неї також завжди є свої проблеми і хвороби, але вона мовчить, не розказує тобі про них допоки не поставить тебе на ноги, не дасть тобі все найкраще. Вона недоїдає, недопиває, недосипає ночей, аби тільки виростити та викохати своє дитя.

І ось ти вже впевнено стоїш на ногах, і МАТІР може радіти і бути щасливою за тебе. І ТИ МАЄШ ВКЛОНИТИСЯ НИЗЬКО ДО ЗЕМЛІ І ЗРОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ ЩОБ НЕНЬКА БУЛА ЩАСЛИВОЮ, ЗДОРОВОЮ, УСМІХНЕНОЮ.

Маєш допомогати їй фізично, морально, своїм добрим теплим словом, своїми вміннями і навичками, своїми талантами, захищати і боронити її, не давати можливості ображати та ставити на коліна, і найголовніше — ніколи не зраджувати! Саме так має відноситися кожен громадянин до нашої Батьківщини. І саме від цього відношення зараз залежить якою буде наша з вами нова історія України.