Про можливості держави з підтримки діячів культури

23 травня у приміщенні Міністерства культури України відбулась презентація наявних стипендійних та грантових можливостей Міністерства. В зустрічі з громадськістю та журналістами взяла участь перша заступниця Міністра культури України Олеся Островська-Люта, директор Департаменту мистецтв та навчальних закладів Павло Білаш та його заступник Михайло Швед. Вони та інші представники Міністерства детально розповіли про наявні гранти та стипендії Президента України та Кабінету-міністрів України, що призначаються Міністерством.

«Необхідність зустрічі продиктована малою поінформованістю культурного середовища про ті можливості, котрі надає їм держава вже сьогодні», - пояснила перша заступниця Міністра культури України Олеся Островська-Люта.

Під час презентації діячі культури та журналісти мали нагоду з’ясувати всі питання стосовно системи підтримки діячів культури. Окремо наголошувалось на необхідності реформування цієї системи. Було окреслено найближчі зміни з цього питання, котрі стосуються прозорості та відкритості при створенні та в роботі експертних комісій, уніфікації розміру стипендій, котрі повинні дорівнювати прожитковому мінімуму, та ефективного інформування творчої спільноти.

Джерело: http://mincult.kmu.gov.ua

ДолученняРозмір
grants.pdf270.11 КБ
scholarships.pdf324.56 КБ