Діячі культури організовують акцію на підтримку полонених у Слов'янську режисера та художника

Розірвати завісу мовчанки.

Вже більше місяця театральний режисер Павло Юров та художник Денис Грищук знаходяться в полоні у сепаратистів. Досі жодної реакції ні з боку влади, ні з боку силових структур не було. Ця жорстока байдужість – просто потворна пляма на тілі нової країни. Ті, що прийшли зараз до власті завдяки Майдану не мають кидати в біді тих, хто стояв там три місяці, тих, кого  катують лише за прапор України у сумці та фото в планшеті.

Завтра, 28 травня, о 9:00 громадські активісти організовують під Адміністрацією Президента пікет, на якому вимагатимуть від уряду розпочати процес порятунку полонених у Слов'янську Павла Юрова та Дениса Грищука. Організатори закликають усіх небайдужих долучитися до акції, яка розпочнеться під Адміністрацією Президента, а згодом переміститься під СБУ.

«… За цей час за допомогою української влади та Європи були звільнені представники ОБСЄ, українська влада обміняла співробітників Альфи на Павла Губарєва, за допомогою громадянина Росії Рамзана Кадирова (за його заявою, після переговорів з українською владою) були звільнені (без будь-яких офіційних пояснень / заяв з боку України) журналісти Life News, яких попередньо звинувачували в тероризмі! 

Для звільнення Павла Юрова та Дениса Грищука наша влада не зробила НІЧОГО!» — йдеться у заяві активістів на Facebook.